چون ما مرجع تخصصی هستیم

پاک کردن مداد شمعی از روی کاشی دیوار

گاهی بچه های شیطون خانه به جای نقاشی کشیدن در دفتر خود با ماژیک و مداد شمعی روی دیوار، سرامیک، کاشی و... نقاشی می کنند. مداد شمعی و پاستل به خاطر حالت مومی که دارند پاک کردن آن ها سخت است. خیلی ها پاستل را مثل مداد شمعی می دانند اما پاستل ها دو نوع هستند و پاستیل روغنی هست که ساختاری شبیه به مداد شمعی دارد. اگر شما یک کوچولو شیطون در منزل دارید که به جز دفتر خود در همه جا نقاشی می کند، باید نحوه پاک کردن نقاشی آن ها را بدانید. ما در این مقاله سعی داریم روش های پاک کردن نقاشی این آرتیست کوچولو ها را به شما آموزش دهیم. شما عزیزان می توانید لیست قیمت کاشی بین کابینتی، کاشی دیوار و کف آشپزخانه و سایر قسمت های ساختمان را در ایران سرام مشاهده کنید. کاشی آشپزخانه با بهترین کیفیت در سایت ایران سرام به فروش می رسد.

پاک کردن مداد شمعی از روی کاشی

نحوه پاک کردن مداد شمعی از دیوار گچی و سرامیکی

مداد شمعی چون روغنی است پاک کردن آن از دیوار گچی کار سختی است. در ادامه روش های مختلف پاک کردن مداد شمعی روی دیوار گچی می پردازیم:
استفاده از جوش شیرین: ابتدا مداد شمعی روی دیوار را به آرامی بتراشید سپس مقداری جوش شیرین را با پارچه نمدار روی دیوار بکشید و آن را کاملا تمیز کنید. سپس با استفاده از یک پارچه تمیز دیوار را خشک نمایید. این بهترین روش پاک کردن مداد شمعی از روی دیوار گچی است.
به وسیله اتو و پارچه نخی: ابتدا اتو را روی درجه متوسط تنظیم کنید، سپس پارچه نخی را روی مداد شمعی های روی دیوار قرار دهید و اتو را روی پارچه نخی بکشید. حرارت اتو باعث می شود مداد شمعی جذب پارچه شود و لک مداد شمعی از بین برود.
به وسیله سشوار: با استفاده از سشوار مداد شمعی را گرم کنید و با یک پارچه تمیز آن را از روی دیوار پاک کنید.
نشاسته و آب: نشاسته و آب را با هم ترکیب کنید و یک محلول غلیظ به دست آورید، سپس با یک پارچه تمیز روی لک مداد شمعی بکشید و آن را پاک کنید.
هم چنین شما می توانید، جوش شیرین، سرکه، شیشه پاک کن و خمیر دندان را با هم ترکیب کنید و با یک پارچه روی لک مداد شمعی بکشید و آن را پاک کنید. بهترین راه پاک کردن مداد شمعی روی سرامیک استفاده از شیر پاکن است. برای این کار شیرپاکن را با یک پنبه روی لک مداد شمعی میکشیم و به آرامی تمیز کنید. هم چنین می توانید از سس مایونز برای پاک کردن لک های مداد شمعی روی سرامیک استفاده کنید.

نحوه پاک کردن مداد شمعی از دیوار گچی و سرامیکی

نحوه پاک کردن مداد شمعی از روی دیوار

واکنش شما هنگام دیدن نقاشی فرزندتان روی دیوار چیست؟ بهتر است آرامش خودتان را حفظ کنید و با استفاده از این مطالب آن را از دیوار پاک کنید. برای پاک کردن مداد شمعی روی دیوار به نوع دیوار توجه کنید. اگر دیوار را با رنگ روغنی رنگ کرده باشند، پاک کردن مداد شمعی روی آن کار راحتی است . به این صورت که مقداری آب را با مایع ظرف شویی ترکیب کنید و با یک پارچه روی لک بکشید، سپس با استفاده از یک پارچه تمیز آن را خشک کنید. توجه کنید که پارچه مورد استفاده رنگی نباشد. هم چنین از پنبه آغشته به روغن بچه برای پاک کردن مداد شمعی از روی دیوار استفاده می شود. ایران سرام یک فروشگاه اینترنتی معتبر است که در این وبسایت مقالات جامعی وجود دارد تا شما بتوانید مشکلات و سوالات خود را پیدا کنید و به اطلاعات خود بیفزایید.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

فروش

09131118904

0313-4095

فروش صادرات989133884855+

مدیر صادرات989133045399+