چون ما مرجع تخصصی هستیم

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی نیاز است تا مجوزهای لازم را از سازمان‌ها و نهادهای وابسته به کسب‌و‌کارهای اینترنتی دریافت کرد. فروشگاه ایران سرام نیز تمام مجوز های لازم را دریافت کرده است که شامل موارد زیر است. 

نماد تجارت الکترونیک

اینماد یک نماد اعتماد الکترونیکی است که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (سازمان مرکزی اطلاعات و مدیریت تجارت الکترونیکی ایران) صادر می‌شود. دریافت این نماد برای شرکت ایران سرام نشان می‌دهد که کسب و کار مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت است و متعهد به رعایت استانداردها و قوانین مربوط به فعالیت‌های اینترنتی می‌باشد. شما می توانید با کلیک بر روی تصویر به سایت صادر کننده گواهی متصل شوید.

نماد تجارت الکترونیک

نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال)

نماد رسانه های دیجیتال یا نشان ملی ثبت رسانه، مجوزی است که با هدف ساماندهی و نظام‌مند کردن فعالیت‌های دیجیتال در کشور به صاحبان سایت‌ها داده می‌شود. نماد رسانه های دیجیتال فقط به سایت‌هایی تعلق می‌گیرد که هویت حقوقی آن‌ها تایید و مجوزهای مورد‌نیاز را دریافت کرده باشند. این نماد توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی صادر می‌شود. ایران سرام این نماد را دریافت کرده است.

 نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال)

گواهی کسب شرکت ایران سرام 

گواهی کسب شرکت ایران سرام 

گواهی ارزش افزوده

گواهی ارزش افزوده

 

مجوز نماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

enemad

digital media

فروش

09131118904

0313-4095

فروش صادرات989133884855+

مدیر صادرات989133045399+