چون ما مرجع تخصصی هستیم

لق گیری سرامیک کف

یکی از موارد آزار دهنده در مورد سرامیک ها ، لق بودن آنها خواهد بود که به علت بالا امدن سرامیک کف می باشد. زمانی که شما بر روی سرامیک ها قدم می زنید، اگر سرامیکی لق شده باشد، صداهای بسیار بدی را از خود بروز می دهد. شاید در هنگام روز که سروصدا در محیط بسیار زیاد است ، این صدا شما را آزرده نکند. اما در هنگامی که شب بر روی آن قدم می گذارید، از صدای ناهنجار آن حتما عذاب خواهید کشید. لق گیری سرامیک کف از جمله کارهای با اهمیتی می باشد که شما می توانید به راحتی آن را انجام دهید. همینطور که شاهد هستید در بسیاری از سرامیک ها از جمل سرامیک کف پذیرایی ممکن است شما شاهد لق شدن آنها شوید. البته در سرامیک ها و کاشی هایی با سایز بزرگ شما لقی بیشتری را شاهد خواهید بود. فروشگاه اینترنتی ایران سرام در این بخش انواع روشهای لق گیری سرامیک را برای شما ارائه خواهد کرد. لق شدن سرامیک کف به دلایل شایعی صورت می پذیرد که در مقاله های قبلی به برخی از انواع آن اشاره شده است. در اینجا ما به برخی از مراحل لق گیری سرامیک کف اشاره خواهیم نمود.

مراحل لق گیری سرامیک کف

قبل از انجام مراحل لق گیری سرامیک کف بهتر است اطلاعاتی نسبت به دلیل ایجاد این لقی کسب نمایید. همچنین پس از انجام لق گیری سرامیک کف نیز باید به برخی از موارد دقت بسیار زیادی کنید. مانند این که : بهتر است پس از لق گیری تا مدت معینی از رفت و آمد در محل لق گیری خودداری نمایید. اگر لق گیری در مکان های پر رفت و آمد قرار گرفته است، باید از برخی چسب های مخصوص برای چسبندگی مناسب سرامیک بهره ببرید. بهتر است از افرادی برای نصب کاشی و یا سرامیکی که دچار لقی شده کمک بگیرید که از تخصص مناسبی برخوردار باشد. تجربه ی افراد در این موضوع می تواند از اتفاقات بعدی جلوگیری کند، بهتر است توجه بسیار ویژه ای به استفاده ی استاد کار از ضد یخ در ملات داشته باشید. استفاده از این محصول سبب می گردد که کاشی و یا سرامیک شما از انبساط و انقباضات دما ، کمتر دچار آسیب دیدگی گردد. برای مشاهده قیمت انواع سرامیک کف حیاط، سرامیک کف تراس و سایر بخش های ساختمان به سایت ایران سرام مراجعه نمایید، در این فروشگاه اینترنتی تمامی محصولات با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا عرضه شده است.

یکی از مواردی که از اهمیت بسیار زیادی در لق گیری سرامیک کف برخوردار می باشد، استفاده از مصالح با کیفیت خواهد بود. استفاده ی مناسب از ملات در زیر سرامیک ها و کاشی ها سبب می گردد که کاشی و سرامیک ها، هر چند در معرض رفت و آمد بسیاری هم قرار بگیرند، دچار آسیب دیدگی کمتری شوند. یکی دیگر از مواردی که افراد باید به آن اهمیت بسزایی دهند، جابجایی مناسب کالاها از روی این سرامیک ها است. گاهی جابجا نمودن نادرست برخی از کالاهای سنگین وزن، آسیب بسیاری به این سرامیک ها وارد خواهند نمود. مورد دیگری که از اهمیت بالایی در نصب این سرامیک ها برخوردار است، استفاده از درزگیر ها خواهد بود. پر کردن فضای خالی در بین سرامیک ها سبب ایجاد مقاومت بیشتری در این محصولات خواهد شد. شما عزیزان می توانید لیست قیمت سرامیک کف سرویس بهداشتی را در فروشگاه اینترنتی ایران سرام مشاهده کنید و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین این مجموعه تماس حاصل نمایید.

مراحل لق گیری سرامیک کف

نحوه رفع لقی سرامیک

با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد، حال می توانید در ادامه با نحوه لق گیری سرامیک آشنا شوید، در نظر گرفتن مواردی که در بالا ذکر شد ، سبب می گردد که شما پس از انجام لق گیری سرامیک کف پارکینگ دیگر دچار این مشکل نشوید، برای این کار با ایران سرام همراه باشید :

ابتدا باید سعی کنید به طور بسیار مناسبی سرامیک را از محل خود جدا نمایید. در برخی از مواقع ممکن است که سرامیک و یا کاشی شما دچار شکستگی شده باشد. در این صورت جدا نمودن سرامیک بسیار ساده تر انجام خواهد پذیرفت. اما در صورتی که سرامیک شما سالم است و فقط دچار لقی شده است با استفاده از ابزار مناسب اقدام به خارج نمودن سرامیک خواهید کرد.
تمیز کردن سرامیک جدا شده ، بسیار مهم خواهد بود. با این کار شما فضای مناسبی برای چسبیدن دوباره ی سرامیک ایجاد خواهید نمود.
در این مرحله مواد مناسب ( ملات مناسب ) که بهتر است از چسب نیز استفاده گردد در زیر کاشی و یا سرامیک مورد نظر ریخته و سپس سرامیک را با توجه به خصوصیات نصب کاشی در محل مناسب قرار دهید. به عنوان مثال نصب سرامیک پرسلان دارای ریزه کاری هایی می باشد که باید قبل از نصب از آن اطلاع داشته باشید.

نوشتن دیدگاه

تماس با کارشناس فروش

989131118904+

0313-4095