سبد خرید شما خالی می باشد.
ضایعات کاشی اصفهان

صنعت کاشی و سرامیک در ایران پیشرفت گسترده ای پیدا کرده است و کارخانه های بسیاری در سراسر این کشور در حال فعالیت هستند. این کارخانجات بهترین و با کیفیت ترین محصولات را تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. کاشی یکی از مصالح پر مصرف در ساخت و ساز است که برای هر فضایی قابل استفاده است. در اصفهان چندین کارخانه معتبر تولید کاشی و سرامیک وجود دارد که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند و محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه می کنند. این کارخانه ها کاشی هایی که دارای عیوب هستند را به عنوان ضایعات کاشی از بخش های تولید جدا می کنند. در واقع ضایعات کاشی همان کاشی هایی هستند که در حین تولید دچار لب پریدگی، شکستگی، چاپ اشتباه، سایز نا مناسب و ... می شوند و به بخش بسته بندی نمی روند بلکه با دقت تفکیک شده و به عنوان ضایعات کاشی به صورت تنی یا متر مربع به فروش می رسند. ضایعات کاشی اصفهان از کارخانه هایی مانند کاشی مرجان است و کیفیت بسیار بالایی دارد. این ضایعات عیوب بسیار کمی دارند، از این رو خرید آن ها برای افرادی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت دارند بسیار به صرفه و کاربردی است. البته دقت داشته باشید در صورت هرگونه مشکل در ضایعات کاشی اصفهان امکان مرجوعی یا شکایت به کارخانه تولید کننده وجود ندارد؛ زیرا این محصولات فاقد استاندارد هستند و بدون بسته بندی به فروش می رسند.

ضایعات کاشی وسرامیک در اصفهان از کجا بخریم؟

ضایعات کاشی و سرامیک در اصفهان از کجا بخریم؟

ضایعات کاشی و سرامیک در اصفهان اغلب از کارخانه های فعال در همین شهر تامین می شوند بنابراین کیفیت بالایی دارند و دارای عیوب بسیار کمی هستند. در واقع ضایعات کاشی و سرامیک اصفهان جزء محصولات درجه 4 و 5 محسوب می شوند که بیشتر کاربرد آن ها برای پشت کابینت، انباری، سوله ها و ... است. علاوه بر این با توجه به قیمت ارزانی که دارند برای پروژه های بزرگ ساخت و ساز بسیار مناسب و به صرفه هستند. با این تفاسیر اطلاع از مراکز ضایعات کاشی و سرامیک در اصفهان بسیار حائز اهمیت است. در این شهر فروشگاه های زیادی وجود دارد که ضایعات کاشی و سرامیک را از کارخانه ها خریداری و در اختیار مشتری ها قرار می دهند. این فروشندگان در تلاش اند که انواع ضایعات را از کارخانه های معتبر، که کاشی و سرامیک با کیفیت تولید می کنند، خریداری نمایند تا محصولات با کیفیت و کاربردی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. علاوه بر این فروشگاه ها، برای خرید ضایعات کاشی و سرامیک در اصفهان می توان به کارخانه های تولید کننده نیز مراجعه کرد و به صورت مستقیم و بدون واسطه انواع ضایعات کاشی و سرامیک را خریداری نمود. در واقع با این روش می توان خرید به صرفه تر و ارزان تری داشت. روش آسان تری که کار مشتری های ضایعات کاشی و سرامیک در اصفهان و دیگر شهرها را آسان کرده است، وبسایت های معتبری است که تولید کنندگان و یا فروشندگان کاشی و سرامیک راه اندازی کرده اند و انواع ضایعات کاشی و سرامیک را با کیفیتی بالا در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

کاربرد ضایعات کارخانه کاشی

کاربرد ضایعات کارخانه کاشی

ضایعات کارخانه کاشی همان محصولات معیوبی هستند که جزء محصولات درجه یک و دو نیستند و به دلیل نقص هایی که دارند بسته بندی نمی شوند. این محصولات نیز پس از جمع آوری تفکیک و درجه بندی می شوند؛ بنابراین کاربرد ضایعات کارخانه کاشی بسیار گسترده است. به عنوان مثال ضایعات کارخانه کاشی که دارای عیوب ظاهری بسیار کمی هستند و تنها بخش کوچکی از آن دچار لب پریدگی، شکستگی و ... شده، همانند کاشی های درجه یک در هر فضایی قابل استفاده هستند و تنها با رعایت چند نکته می توان به بهترین شکل از آن ها استفاده کرد. بیش از 15 تا 20 درصد ضایعات کارخانه کاشی دارای نقص های جدی  و غیر قابل استفاده هستند که جزء زباله های کارخانه کاشی محسوب می شوند؛ اما از آن جایی که این زباله ها برای محیط زیست ایجاد آلودگی می کنند، برخی از کارخانه ها با پودر کردن و انجام آزمایش هایی تخصصی آن ها را به عنوان افزودنی به ملات اضافه می کنند تا خواص و گیرش ملات افزایش پیدا کند. در واقع بخشی از ضایعات کارخانه کاشی می توانند به عنوان سیمان ملات به کار بروند.

در این مقاله درباره ضایعات کاشی، تعریف و کاربرد آن صحبت کردیم. همچنین راه کارهایی برای تهیه این محصولات به شما معرفی شد. اما اگر به دنبال ساده ترین و به صرفه ترین روش خرید ضایعات کاشی در اصفهان هستید، ما ایران سرام را به شما معرفی می کنیم. ایران سرام، توزیع کننده انواع برندهای معتبر کاشی، آماده ارائه خدمات به شماست.

نوشتن دیدگاه