سبد خرید شما خالی می باشد.
نصب کاشی استخری و آب بندی استخر

کاشی استخری یک نوع از کاشی ها و سرامیک ها می باشد که دارای تراکم بسیار بالایی است و به شدت در مقابل یخ زدگی و شرایط جوی مقاوم می باشد و بر خلاف کاشی های معمولی میزان جذب آن صفر می باشد. کاشی های استخری به دلیل همین ویژگی نفوذ ناپذیری در برابر آب هزینه تعمیر و نگهداری زیادی نخواهند داشت و نیازی به تعویض زود هنگام نخواهند داشت. با ایران سرام همراه باشید تا از نظر کیفیت و تنوع بهترین انتخاب خود را انجام دهید.

کاشی استخری چه تفاوتی با سایر کاشی ها دارد؟

برای انتخاب کاشی های استخری باید به نکاتی از جمله میزان نفوذپذیری آن، ارتفاع استخر برای تعیین کردن میزان فشار وارده بر کاشی ها، اندازه کاشی ها که معمولا برای استخرهای بزرگ تر کاشی های کوچک تر مناسب هستند، رنگ کاشی استخری و... توجه کنید. با توجه به اینکه کاشی های استخری به صورت مداوم در ارتباط مستقیم با آب هستند باید از با کیفیت ترین کاشی ها استفاده کنید تا در دراز مدت مجبور به پرداخت هزینه های تکراری نشوید.
معمولا برای دیواره های استخرها، از کاشی ها و سرامیک های مرمری استفاده می شود چون در صورت استفاده آنها در کف استخر باعث لغزندگی بیش از حد می شوند. موزاییک های استخری در کل به دو نوع موزاییک های شیشه ای و موزاییک های سرامیکی تقسیم می شوند که موزاییک های سرامیکی بیشترین کاربرد را دارند.

نصب کاشی استخری و آب بندی استخر

آب بندی کاشی استخر

برای نصب کاشی استخری و آب بندی کاشی ها از چسب های پلیمری استفاده می شود. این چسب ها از جنس پلیمرهایی با پایه سیمان هستند که دارای استحکام بسیار بالا و میزان نفوذ آب صفر هستند. این چسب ها به صورت مایع بوده و پس از استفاده کاملا بی رنگ خواهد شد. در برابر رطوبت، گرما، سرما، فشارها و هرگونه آسیبی مقاوم هستند و طول عمر بالایی دارند.
این چسب ها بهترین جایگزین برای روش های سنتی و قدیمی مورد استفاده در استخرها مانند مواد نفتی، ایزوگام، قیر و گونی و... برای اب بندی می باشند.
استفاده از این چسب ها روند انجام کارها و سرعت آن را بهبود می بخشد و دوام و قدرت چسبندگی بیشتری دارد.
برای اطلاعات بیشتر درباره کاشی استخر و طرز آب بندی آن میتوانید به ایران سرام مراجعه کنید.

نصب کاشی استخری روی ایزوگام

برای نصب کردن کاشی استخری بر روی ایزوگام، می بایست نکاتی را بدانید. ابتدا دقت داشته باشید که نصب ایزوگام بر روی سطح زیرین به درستی انجام شده باشد و امکان برآمدن آن نباشد. پس از آن نیاز است یک لایه سیمان بر روی ایزوگام کشیده شود تا بتوان کاشی را نصب کرد. برای اینکه سطح سیمان یکنواخت باشد و نصب کاشی بهتر صورت گیرد، می توان از توری مرغ یا پلیمری استفاده کرد. بدین ترتیب نصب کاشی استخری روی ایزوگام آغاز می شود. برای انچام این کار از متخصصان آن کمک بگیرید، کاشی استخری به دلیل اینکه به طور مدام با آب در تماس است از حساسیت بیشتری برخوردار است و باید به طور حرفه ای نصب گردد.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول نصب و آب بندی کاشی استخر

مراحل نصب کاشی استخری بر روی ایزوگام چیست؟
ابتدا باید از نصب درست ایزوگام اطمینان حاصل کنید و سپس سطح ایزوگام را با سیمان بپوشانید و به کمک توری پلیمری آن را صاف کنید. در آخر باید کاشی استخری را نصب کنید.
برای آب بندی کاشی استخری از چه موادی استفاده کنیم؟
برای این کار بهتر است از چسب هایی که بر پایه سیمان هستند استفاده کنید. چسب پلیمری یکی از پرکاربردترین چسب ها جهت آب بندی کاشی استخری است.
کاشی استخری چه تفاوتی با سایر کاشی ها دارد؟
کاشی های استخری از لحاظ میزان نفوذپذیری در برابر آب، ارتفاع استخر برای تعیین کردن میزان فشار وارده بر کاشی ها، اندازه کاشی ها که معمولا برای استخرهای بزرگ تر کاشی های کوچک تر مناسب هستند، رنگ کاشی استخری و... از این دست تفاوت ها هستند.
ایران سرام | کامل ترین فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک

مجموعه بازرگانی ایران سرام با بیش از ده سال سابقه در زمینه همکاری با کارخانه جات معتبر و پخش انواع مختلف کاشی و سرامیک،افتخار دارد تا با بهره گیری از کارشناسان خبره خود و تجربه ی شناسایی بازارهای فروش مختلف، در خدمت تامین کنندگان، فروشندگان و شرکتهای ساختمانی مربوطه باشد.هدف اصلی ما ارائه ی محصولاتی با قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا و شرایط ویژه ی فروش، جهت رضایتمندی بیشتر مشتریان عزیز است که امیدواریم با تلاش هرچه بیشتر گامی در تحقق این امر مهم برداشته باشیم.به منظور سفارش محصولات و شرایط فروش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.