سبد خرید شما خالی می باشد.
بورس کاشی استخری در تهران

اگر در حال برنامه ریزی برای ساخت استخر یا سونا هستید، از بورس کاشی استخری در تهران دیدن کنید زیرا هر فروشگاه محصولات منحصر به فردی را به شما ارائه می‌دهد و شما قادر خواهید بود باکیفیت‌ترین و زیباترین کاشی استخری را تهیه فرمایید. با توجه به این موضوع که مصرف کنندگان اطلاعات کمی از کاشی استخری و مشخصات این محصول دارند، مهمترین مزیت خرید کاشی مورد نیاز از بورس کاشی استخری در تهران بهره‌مندی از مشاوره متخصصان این زمینه است. فروشگاه اینترنتی ایران سرام به عنوان بورس کاشی و سرامیک استخری در تهران و سراسر ایران در خدمت شماست.

بورس کاشی استخری در تهران 

انواع کاشی استخری

به طور کلی پنج نوع کاشی استخری مختلف برای انتخاب دارید: کاشی و سرامیک پرسلان، کاشی موزاییکی، کاشی شیشه‌ای و کاشی مخصوص سونا و کاشی استخری معمولی. در حالی که انواع مختلف کاشی و سرامیک‌ها برای مناطق مرطوب مانند سرویس‌های بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما تمامی این محصولات برای ساخت استخرها مناسب نیستند؛ زیرا هر گونه شکاف در کاشی می‌تواند منجر به نفوذ آب به بیسکوییت کاشی شود. از آنجا که در استخرها فشار آب و کلر وجود دارد کاشی سرامیکی باید به طور خاص برای ساخت استخر تولید شده باشد. پرمصرف‌ترین کاشی استخری در ایران کاشی پرسلانی و کاشی شیشه‌ای است، اما این دو نوع کاشی تفاوت‌های قابل توجهی با یکدیگر دارند:
کاشی استخری پرسلانی متراکم و بادوام است و نصب و تمیز کردن آن ساده و کم هزینه است. کاشی استخر پرسلانی در طیف وسیعی از سبک‌ها و رنگ‌ها تولید می‌شود تا به مصرف کننده کمک کند مناسب‌ترین کاشی استخری را بر اساس رنگ محیط و طرح استخر انتخاب کند.
کاشی شیشه‌ای استخر جدیدترین و شیک‌ترین مصالحی است که اخیرا در ساخت استخر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری معتقدند این کاشی استخر مجلل و جذاب است و ارزش فروش مجدد خانه شما را افزایش می‌دهد. کاشی استخری شیشه‌ای به دلیل انعکاس کامل نور خورشید و حرکت آب محبوبیت فراوانی را میان طراحان و ساختمان سازان پیدا کرده است. با این وجود کاشی استخری شیشه‌ای بسیار گران‌تر از کاشی استخری پرسلانی است.

انواع کاشی استخری 

ایران سرام بورس کاشی استخری در تهران

فروشگاه اینترنتی ایران سرام به عنوان یکی از برترین فروشگاه‌های فعال در بورس کاشی استخری در تهران در نظر دارد روند خرید باکیفیت‌ترین و زیباترین کاشی استخری را برای مصرف کننده تسهیل بخشد. ایران سرام توانسته است با کسب نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت محیط امنی را برای مصرف کننده فراهم سازد.
برای کسب اطلاعات بیشتر، خرید کاشی استخری رنگی و مشاهده محصولات دیگر ایران سرام وارد دسته بندی کاشی استخری شوید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان با متخصصان ایران سرام هم اکنون تماس حاصل فرمایید.

نوشتن دیدگاه