سبد خرید شما خالی می باشد.
هزینه سرامیک کف خانه

اطلاع از هزینه سرامیک کف خانه برای افرادی که قصد سرامیک کردن خانه خود را دارند، بسیار حائز اهمیت است. این موضوع می تواند میزان بودجه ای که برای این کار باید در نظر گرفته شود را به طور دقیق مشخص کند. بسیاری از افراد آشنایی لازم را با نحوه محاسبه متراژ کف خانه ندارند. در حالی که برای خرید سرامیک کف خانه و نصب آن، باید متراژ دقیق محل را به دست آورد و متناسب با آن هزینه ها را برآورد کرد. در اینجا قصد داریم با هزینه سرامیک کف خانه و نحوه محاسبه آن به طور کامل آشنا شویم. اگر به دنبال اطلاع از هزینه های سرامیک کف هستید، با ما همراه باشید.

محاسبه میزان سرامیک مورد نیاز برای کف خانه

محاسبه میزان سرامیک مورد نیاز برای کف خانه

شاید بارها دیده باشید که سرامیک هایی که برای یک محیط خریداری شده به اندازه کافی نبوده است و در پایان کار، افراد دچار مشکل شده اند. خرید زیاد از حد سرامیک، منجر به صرف هزینه های بیهوده می شود و از طرفی خرید سرامیک به تعداد کم نیز کار سرامیک کار را با وقفه مواجه می کند. علاوه بر این ممکن است طرح و مدل سرامیک خریداری شده تمام شود و کل کار ایراد پیدا کند.
بنابراین هنگام نصب سرامیک کف خانه، اولین سوالی که برای افراد پیش می آید این است که میزان سرامیک مورد نیاز برای کف خانه چگونه محاسبه می شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: برای محاسبه میزان سرامیک مورد نیاز برای کف خانه، ابتدا باید مساحت کف خانه را به دقت اندازه گیری کرد. برای این کار باید مساحت هر قسمت از خانه از قبیل: آشپزخانه، سالن، اتاق خواب ها و سایر بخش ها را اندازه گیری کرد. سپس کلیه مساحت های به دست آمده را با هم جمع کرد. عدد به دست آمده، جمع کل مساحت کف را نشان می دهد. اگر برای دور تا دور خانه قرنیز هم نیاز داشته باشید، باید اندازه محیط دور تا دور را نیز به دست بیاورید. برای این کار کافیست با یک متر، اندازه دور تا دور هر قسمت از خانه را بگیرید و در نهایت عددهای به دست آمده را با هم جمع کنید. برای خرید و اطلاع از ارزان ترین قیمت سرامیک کف با ما در ایران سرام همراه بمانید.

محاسبه قیمت سرامیک کف خانه

محاسبه قیمت سرامیک کف خانه

برای محاسبه قیمت سرامیک کف خانه، ابتدا باید مساحت محل مورد نظر را داشته باشید. برای محاسبه مساحت، با یک متر صنعتی، طول و عرض کف خانه را اندازه گیری کنید. بهتر است برای اندازه گیری متراژ از یک نفر کمک بگیرید تا ابتدا و انتهای هر قسمت به طور دقیق تعیین شود. سپس طول و عرض مکان را اندازه بگیرید و اعداد به دست آمده را در هم ضرب کنید. این عدد مساحت محل را به دست می دهد.
پس از آن، سرامیک خود را انتخاب کرده و قیمت آن را در مساحت محل، ضرب کنید. عدد به دست آمده، قیمت سرامیک را با توجه به متراژ نشان می دهد. اما برای محاسبه دقیق تر باید هزینه حمل و نقل و قیمت مواد مورد نیاز برای نصب سرامیک را نیز در نظر بگیرید. معمولا برای سرامیک کردن، موادی مانند سیمان، شن، چسب سرامیک، پودر سنگ و غیره نیز استفاده می شود. با توجه به متراژ مورد نظر، میزان مواد مورد نیاز برای سرامیک کردن، متفاوت خواهد بود. بنابراین هنگام محاسبه قیمت سرامیک کف خانه باید هزینه این مواد را نیز در نظر گرفت. در غیر این صورت بخشی از هزینه ها نادیده گرفته شده است.

هزینه نصب سرامیک کف خانه و نحوه محاسبه آن

هزینه نصب سرامیک کف خانه و نحوه محاسبه آن

هزینه نصب سرامیک کف خانه معمولا به ازای هر متر مربع محاسبه می شود. بنابراین برای اطلاع از قیمت نصب سرامیک باید از سرامیک کار خود بپرسید که سرامیک را به ازای هر متر با چه قیمتی کار می کند. سرامیک کاران برای تعیین هزینه نصب سرامیک کف خانه، ابتدا ابعاد سرامیک مورد نظر را از کارفرما می پرسند. سرامیک هایی که در ابعاد بزرگ تولید شده اند، برای سرامیک کاران مناسب تر هستند و نتیجه نهایی کار را نیز زیباتر می کنند.
سپس سرامیک کار با توجه به ابعاد سرامیک، قیمت پیشنهادی خود را به ازای هر متر مربع ارائه می دهد. قیمت پیشنهادی سرامیک کار، ممکن است با توجه به نوسانات بازار و شرایط مختلف اقتصادی دچار افزایش شود. به همین دلیل نمی توان قیمت دقیق دستمزد سرامیک کار را تعیین کرد. اما در صورتی که قیمت نصب سرامیک در هر متر مربع را داشته باشید می توانید به آسانی با توجه به متراژ خود، دستمزد نهایی سرامیک کار را محاسبه نمایید.

جمع سرامیک کف خانه و نصب

جمع سرامیک کف خانه و نصب

در پایان، سوالی که مطرح می شود این است که جمع سرامیک کف خانه و نصب آن چقدر می شود؟ باید گفت: برای محاسبه جمع کف خانه و نصب، همان طور که قبلا نیز اشاره شد، ابتدا باید مساحت محل مورد نظر اندازه گیری شود. برای محاسبه مساحت، طول و عرض مکان را اندازه بگیرید و اعداد را در هم ضرب کنید. سپس قیمت پیشنهادی سرامیک کار را در مساحت به دست آمده، ضرب کنید تا هزینه نصب نیز محاسبه شود.
اگر با تعیین مساحت و متراژ مکان مورد نظر خود مشکل دارید، برای محاسبه دقیق تر می توانید با کارشناسان ایران سرام در ارتباط باشید. در صورتی که متراژ مورد نظر به کارشناسان ارائه شود آن ها می توانند راهنمایی های لازم را در خصوص خرید سرامیک و هزینه های جانبی در اختیار افراد قرار دهند.
در پایان باید گفت با اندازه گیری دقیق متراژ یک مکان می توان هزینه سرامیک خانه را به دست آورد و از هزینه های اضافی جلوگیری کرد. اما توصیه اغلب سرامیک کاران همواره بر این نکته است که هنگام خرید سرامیک، سرامیک مورد نظر خود را کمی بیشتر از متراژ مورد نظر سفارش دهید. با این کار در صورت شکستن سرامیک و یا بروز اشکال در بخش هایی از کار، سرامیک مورد نظر به اندازه کافی وجود دارد و سرامیک کار می تواند به کار خود ادامه دهد.
برای دیدن از انواع سرامیک و همچنین خرید آن، به وبسایت گروه ایران سرام مراجعه کرده و سرامیک خود را از مرکزی معتبر، تهیه کنید. علاوه بر این در صورت وجود هر گونه سوال و ابهام در خصوص نوع اندازه گیری و نحوه محاسبه میزان سرامیک مورد نیاز برای کف خانه، کارشناسان ایران سرام می توانند پاسخگو باشند.

 

نوشتن دیدگاه