Because we are a specialized authority

کارخانجات کاشی و سرامیک

ایران یکی از کشورهای پهناور در دنیا است که به عنوان مرکز فروش کاشی و سرامیک در غرب آسیا شناخته می شود که به دلیل صادرات محصولات به کشورهای مختلف آوازه ی آن به سرتاسر جهان رسیده است. سایت کاشی ایران سرام در این بخش به تکمیل اطلاعات کارخانجات مختلف پرداخته و هر کدام را به صورت دسته بندی در یک مجموعه کامل قرار داده است که تمامی آنها توسط اتحادیه کاشی کاران مورد تایید قرار گرفته اند. با توجه به توان تولیدی این کارخانجات علاوه بر اینکه نیاز بازار داخلی را تامین می کنند محصولات آنها به کشورهای گوناگون جهان از جمله کشورهای همجوار صادر می شود. طبق تحقیقات به عمل آورده شده که توسط ایران سرام انجام گرفته است محصولاتی که توسط تولیدکنندگان کاشی و سرامیک روانه بازار می شوند با توجه به نیاز مشتریان تولید می شود که علاوه بر کاربرد آنها در سایز بندی و کیفیت مختلف تولید می شوند، که هر کدام از این محصولات در نقاط مختلف از جمله آشپزخانه، حمام، استخر و ... استفاده می شوند.

لیست کارخانه های کاشی و سرامیک در ایران

در این بخش برای شما عزیزان لیست کارخانه های کاشی و سرامیک در ایران را با جزئیات کامل ارائه کرده ایم با توجه به سرزمین پهناور در جای جای آن یک کارخانه کاشی و سرامیک با امکانات کامل تاسیس شده اند که از جمله شهرهای پیشرو می توان به یزد، اصفهان، زاگرس، تبریز، قزوین، آباده، الوند، سعدی و ... اشاره داشت. تمامی این کارخانه ها با تکیه بر دانش بومی فعالیت خود را آغاز نموده اند و با همکاری دانشگاه های صنعتی توانسته اند مسیر تولید خود را با تکنولوژی روز دنیا همگام سازند. همانطور که می دانید ایرانی مهد تولید انواع کاشی و سرامیک در خاورمیانه است تلاش نموده تا در این منطقه رتبه خود را حفظ کند بر همین اساس تلاش می کند تا علاوه بر کیفیت در صنعت طراحی کاشی ساختمانی به خود کفایی برسد. از آنجایی که تمامی کالاهای ساختمانی از صفر تا صد در کشور عزیزمان تولید می شود باید بدانید که این محصولات در دسته بندی مختلف قرار می گیرند که می توان به پرسلانی، بدنه سیمانی، موزائیکی، سنگفرش، آجری، لعاب دار، معدنی، مکزیکی و بدون لعاب اشاره کنیم که هر کدام در مکانی مشخص قابل نصب است.

لیست تولید کنندگان کاشی و سرامیک

در صورتی که تمایل دارید تا با تمامی تولید کنندگان این صنعت آشنایی کوتاهی پیدا کنید و محصولات هر یک را بصورت جداگانه در دسته بندی مشخص مشاهده کنید در صفحه کارخانه جات iranceramco می توانید محصولات را بطور کامل مشاهده کنید. در این بخش تصمیم گرفتیم تا یک لیست کامل از تولید کنندگان کاشی و سرامیک را برای مشتریان خود قرار دهیم تا بتواند محصول یک شرکت را به طور کامل مشاهده کند. اگر علاقه مند به شرکت خاصی هستید می توانید محصولات آن را در سایز بندی مشخص مشاهده کنید تمامی اطلاعاتی که برای شما جمع آوری کردیم توسط تولید کنندگان کاشی و سرامیک در ایران به ثبت رسیده که با بررسی آنها به شما کمک می کند تا بتوانید نسبت به سلیقه خودتان یک انتخاب درست برای نمای داخلی و خارجی داشته باشید.

بانک اطلاعات کاشی و سرامیک

تمامی مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم مراحل تولید آنها در بانک اطلاعات کاشی و سرامیک هر کارخانه قرار دارد که بنا به سفارش مشتری و نیاز بازار به آنها رجوع می کنند و خط تولید خود را در مسیر تولید هر یک از آنها قرار می دهیم. از دید بساز بفروش ساختمان کاشی و سرامیک لعاب دار به دلیل سطح براقی که دارد طرفداران بسیار زیادی دارند پس بنابراین زیربنای شرکت هایی که توسط انجمن تولیدکنندگان کاشی و سرامیک کشور تایید شده اند همگی توانایی تولید انواع کالا از جمله محصولات ساختمانی پرسلان لعابدار را دارا می باشند.

slaes

09131118904

0313-4095

export sales+989133884855

export manager+989133045399