Your cart is empty.

ایران سرام که نام تجاری شرکت ایرانیان سرام سپاهان به شماره ثبت ۶۱۹۲۴ و شناسه ملی ۱۴۰۰۸۱۴۶۴۴۴ می باشد با سابقه ای درخشان عرضه کننده انواع کاشی و سرامیک به صورت اینترنتی می باشد. در سراسر بستر اینترنت فروشگاه های آنلاین زیادی وجود دارند که به فعالیت های عرضه محصولات مشغول می باشند ولی در بسیاری از موارد دیده شده که این گونه وب سایت ها در تعهدات خود نسبت به مشتریان کوتاهی کرده و باعث بی اعتمادی مشتریان نسبت به خرید از فروشگاه های آنلاین می شود.
یکی از راه های اطمینان بخشی به مشتریان و خریداران که ایران سرام از آن تبعیت می کند کسب مجوزات قانونی از مراجع ذی صلاح می باشد. فروشگاه های اینترنتی در صورت برخورداری از این گونه مجوزها این حس را به کاربران خود القاء می کنند که در صورت بروز مشکل در خرید اینترنتی خود یک نهاد مرجع برای رسیدگی وجود خواهد داشت.

مجوزات قانونی ایران سرام

فروشگاه اینترنتی ایران سرام که در زمینه فروش کاشی و سرامیک زبانزد می باشد از تمامی مجوزات قانونی از جمله نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت، گواهی ارزش افزوده از سازمان امور مالیاتی و همچنین نشان ملی ثبت از مرکز فناوری اطلاعات رسانه های دیجیتال برخوردار می باشد. کسب این گونه مجوزات بسیار دشوار بوده و به هر شرکتی که دارای این مجوزها باشد می توان به عنوان یک شرکت مطمئن بر شمرد.

ایران سرام بهترین گزینه برای خرید کاشی و سرامیک

وب سایت فروشگاهی ایران سرام با حذف زنجیره واسطه گری انواع کاشی و سرامیک را با قیمتی بسیار پایین تر نسبت به سایر مراکز فیزیکی فروش کاشی و سرامیک، عرضه می نماید. این فروشگاه اینترنتی در صورت ثبت سفارش و خرید محصول از طرف مشتری محصول خریداری شده را در اسرع وقت به آدرس مورد نظر تحویل خواهد داد.
با توجه به طرح های متنوع و گوناگون کاشی و سرامیک در وب سایت ایران سرام ، برخی اوقات مشتری در خرید محصول خود سر در گم خواهد شد. در این وب سایت برای مشورت تکنیکی مشاورین تلفنی ایران سرام به صورت تمام وقت آماده راهنمایی مشتریان و ثبت سفارش آنها می باشند.

ایران سرام

Add comment

Iranceram

مجموعه بازرگانی ایران سرام با بیش از ده سال سابقه در زمینه همکاری با کارخانه جات معتبر و پخش انواع مختلف کاشی و سرامیک،افتخار دارد تا با بهره گیری از کارشناسان خبره خود و تجربه ی شناسایی بازارهای فروش مختلف، در خدمت تامین کنندگان، فروشندگان و شرکتهای ساختمانی مربوطه باشد.هدف اصلی ما ارائه ی محصولاتی با قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا و شرایط ویژه ی فروش، جهت رضایتمندی بیشتر مشتریان عزیز است که امیدواریم با تلاش هرچه بیشتر گامی در تحقق این امر مهم برداشته باشیم.به منظور سفارش محصولات و شرایط فروش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.