Because we are a specialized authority

کاشی آبادیس

شرکت کاشی آبادیس در سال 1390 در صنعت تولید کاشی و سرامیک آغاز به کار نمود و محصولاتی باکیفیت و متنوع را تولید و به بازار عرضه نمود. اصلی ترین خدمت و هدف برای شرکت کاشی آبادیس، رفع نیاز از قشر مهندسین، معماران و مصرف کنندگان است و به این منظور سعی بر گسترش تنوع محصولات از نظر طرح، رنگ و سایز داشته است.

کاشی آبادیس  

طرح های متنوع کاشی آبادیس

طرح های کاشی آبادیس به روز و با تکنولوژی مدرن روز تولید می شود، در نتیجه این تلاش ها، انواع محصولات فاخر با کیفیت عالی در بازار داخلی ارائه شده است. با استفاده از طرح و رنگ های متنوع کاشی آبادیس، می توانید محیط زندگی خود را زیبا، با شکوه و با وقار نمایید. نمونه های متفاوت کاشی آبادیس، هر سلیقه ای را راضی می کند.

طرح های متنوع کاشی آبادیس  

کیفیت تولیدات کاشی آبادیس

با وجود تنوع زیاد محصولات کاشی آبادیس، تمرکز اصلی بر روی تمامی قطعات دیوار و کف قرار داده شده و انواع کاشی و سرامیک به صورت ست و هماهنگ، برای استفاده در این مکان ها طراحی و عرضه شده است. تمامی محصولات مطابق با استانداردهای جهانی تولید شده است تا بتواند رضایت جامعه مهندسان و طراحان در زمینه صنعت ساختمان سازی را جلب کند.

سوالات متداول کاشی آبادیس

برای خرید کاشی آبادیس می توان از سایت ایران سرام اقدام کرد؟
بله شما می توانید از طریق سایت ایران سرام محصولات کاشی آبادیس را مشاهده و محصول مورد نظر خود را خرید نمایید.
تنوع کاشی آبادیس شامل چه محصولاتی می شود؟
با وجود تنوع زیاد محصولات کاشی آبادیس، تمرکز اصلی بر روی تمامی قطعات دیوار و کف قرار داده شده و انواع کاشی و سرامیک به صورت ست و هماهنگ، برای استفاده در این مکان ها طراحی و عرضه شده است.

slaes

09131118904

0313-4095

export sales+989133884855

export manager+989133045399