Because we are a specialized authority

کاشی اترک

شرکت کاشی و سرامیک اترک جزو یکی از شرکت های معتبر و برجسته در زمینه تولید کاشی و سرامیک بوده که این محصولات را در کیفیت بسیار عالی تولید می کند. طیف متنوع این محصولات باعث رضایت خاطر تمام افراد با تمام سلیقه ها شده است. شما برای هر قسمت از منزل خود اعم از سرویس بهداشتی، آشپزخانه، بالکن، کف پذیرایی، کف پارکینگ و…  می‌ توانید کاشی و سرامیک مناسب برای آن مکان را انتخاب کنید. زیرا این برند برای تمامی مکان ها مناسب ترین کاشی و سرامیک را با توجه به فناوری جدید روز دنیا تولید نموده است. در ادامه ما بیشتر شما را با محصولات کاشی اترک آشنا می کنیم.

محصولات کاشی اترک

محصولات کاشی اترک

همان‌ طور که گفته ایم کاشی اترک محصولات خود را با استفاده از جدیدترین فناوری روز دنیا برای تمام قسمت های منزل شما تولید کرده است. به عبارتی محصولات کاشی اترک از جنبه‌ های مختلف همچون ابعاد، نوع برش، طرح ظاهری، نوع پخت، استاندارد سایش، سطح کار و نوع لعاب دارای تنوع گسترده ای هستند. تنوع در مشخصات ذکر شده باعث می شود کاشی اترک برای هر مکانی مناسب باشند. محصولات کاشی اترک از لحاظ نوع لعاب به دو دسته دیجیتال و پرسلان و از لحاظ سطح کار نیز به دو دسته صاف و موجدار تقسیم بندی می شوند.
از لحاظ طرح و رنگ نیز کاشی اترک دارای تنوع گسترده‌ ای است و شامل تمامی طرح ها از جمله طرح پارکت طرح سنگ و…  است. محصولات کاشی اترک از لحاظ نوع نیز دارای دسته بندی های مختلفی هستند. به عنوان مثال کاشی ها و سرامیک های مخصوص سرویس بهداشتی و استخر از نوع ضد آب هستند و نوع لعاب و نوع پخت آن ها با سرامیک های معمولی کاملا متفاوت است. این در صورتی است که سرامیک های مخصوص بالکن و کف پذیرایی اغلب از نوع ضد سایش هستند و از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند. همچنین در برابر ضربه و خط و خش و شکستگی نیز بسیار مقاوم هستند.
لذا شما می توانید بهترین و مناسب ترین نوع کاشی را متناسب با دکوراسیون منزل خود و مناسب با سلیقه خود از بین انواع کاشی و سرامیک اترک انتخاب کنید. رنگ بندی های مختلف محصولات کاشی سرامیک اترک در کنار تنوع طرح بندی جذاب آن باعث شده اند تا تمام افراد بتوانند مناسب ترین کاشی را مناسب با سلیقه خود انتخاب کنند. به عنوان مثال اگر شما علاقه مند به استفاده از سرامیک طرح چوب، طرح پارکت و یا طرح سنگ هستید به راحتی می توانید مناسب ترین ایده آل ترین و با کیفیت ترین محصولات از بین محصولات عطرک انتخاب کنید. محصولات اترک موجود در وب سایت فروشگاهی ایران سرام شامل مدل های مختلف از جمله مدل وود، آترینا، آنیسا، ویستا، هیرمن، هیوا و… هستند. شما می‌ توانید برای بازدید از مدل های متنوع این برند و اطلاع از تمام مشخصات فنی و کیفی و ظاهری آن ها از طریق وب سایت فروشگاهی ایران سرام اقدام نمایید.

بهترین قیمت کاشی و سرامیک اترک

بهترین قیمت کاشی و سرامیک اترک

حتما شما هم به عنوان خریدار کاشی و سرامیک به دنبال مناسب ترین و باکیفیت ترین نوع آن در کنار قیمت مناسب آن هستید. اگر تمایل دارید که از هر دو فاکتور قیمت مناسب و کیفیت بالا بهره مند شوید باید خرید خود را از طریق مراکز معتبر انجام بدهید که محصولات اترک را به صورت مستقیم و بدون واسطه در معرض فروش قرار می‌ دهند. در این زمینه وب سایت فروشگاهی ایران سرام انواع کاشی اترک را با قیمت مناسب در معرض فروش قرار داده است. لازم به ذکر است که هر یک از مدل های ارائه شده در این وبسایت فروشگاهی بر حسب ویژگی های فنی و کیفی و ظاهری خود از قیمت های مختلفی نیز برخوردارند. شما میتوانید برای اطلاع از لیست قیمت کاشی و سرامیک از طریق کاتالوگ محصولات ما در وبسایت فروشگاهی ایران سرام دیدن نمایید و محصول خود را به صورت مستقیم و با عالی ترین قیمت ممکن خریداری کنید.

slaes

09131118904

0313-4095

export sales+989133884855

export manager+989133045399