چون ما مرجع تخصصی هستیم

کاشی پرسپولیس

انتخاب کاشی همواره کاری سخت و دشوار بوده است. معیارهای زیادی برای خرید کاشی در نظر گرفته می شوند. برای مثال رنگ کاشی یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب به حساب می آید. چرا که رنگ این محصول می توانند تاثیر قابل توجهی بر دکوراسیون و نمای ساختمان داشته باشند. گاهی خرید کاشی به کاری زمان بر تبدیل می شود. برای حل این مشکل می توان مصالح مورد نظر خود را از برندهای معروف تهیه نمود. یکی از برترین برندهای این محصول کاشی پرسپولیس است. در ادامه به معرفی این شرکت خواهیم پرداخت. اگر قصد تهیه کاشی های پرسپولیس را دارید، حتما تا پایان مقاله همراه ما باشید.

کارخانه کاشی و سرامیک پرسپولیس

کاشی ها در انواع مختلف و برندهای متنوع در سطح بازار یافت می شوند. با این حال برخی از برندها توانسته اند جای محکم و استواری را در بازار از آن خود کنند. یکی از معروف ترین برندهای کاشی، پرسپولیس است. کارخانه پرسپولیس قدمت زیادی دارد. این شرکت تولیدکننده در شهر یزد واقع شده و به مرکزی مطمئن و موثق برای تهیه کاشی مبدل گشته است. افراد زیادی از شهرهای مختلف ایران کاشی ها و سرامیک مورد نظر خود را از این برند خریداری می کنند. به دلیل کیفیت بالای محصولات پرسپولیس محبوبیت این برند روز به روز در حال افزایش است.

مشتریان زیادی از سر تا سر کشور به خرید کاشی پرسپولیس علاقه مند هستند. محبوبیت این برند دلایل متعددی دارد. یکی از مهم ترین علت های جذب مشتری به محصولات پرسپولیس کیفیت بالا و بی نظیر آن ها است. کاشی ها، سرامیک ها و سایر محصولات این شرکت از مواد اولیه مرغوب تهیه شده اند و استاندارد جهانی دارند. به همین علت مقاومت آن ها در برابر عوامل محیطی به شدت بالا است. کارخانه پرسپولیس با دارا بودن ابزارهای پیشرفته و مجهز با آخرین تکنولوژی های روز  بهترین و با کیفیت ترین کاشی ها را تولید و روانه بازار می کنند.

کاشی و سرامیک پرسپولیس توسط افراد مجرب و کاردان تولید می شود. افرادی که سالیان زیادی در زمینه تولید این محصولات فعالیت دارند. به همین علت با نیاز مشتری و شرایط مختلف جوی آشنا هستند. دلیل محبوبیت برند کاشی پرسپولیس فقط به خاطر کیفیت بالای این محصولات نیست. این برند محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب عرضه می کند. پس به طور خلاصه می توان گفت محصولات پرسپولیس کیفیت بالا و قیمتی استثنایی دارند.

کارخانه کاشی و سرامیک پرسپولیس

تولیدات کاشی و سرامیک پرسپولیس

کارخانه پرسپولیس محصولات متنوعی را روانه بازار می کند. این محصولات در رنگ، سبک و اندازه های مختلفی تولید می شوند. موارد مصرف کاشی و سرامیک پرسپولیس محدود به مکان خاصی نمی شود. محصولات این شرکت به دلیل تنوع بالا در رنگ و طرح کاربردهای مختلفی را به خود اختصاص داده اند. از جمله موارد مصرف محصولات کاشی پرسپولیس می توان به محل های زیر اشاره کرد:

  • حیاط
  • آشپزخانه
  • سرویس بهداشتی
  • اتاق
  • نما

تولیدات کاشی و سرامیک پرسپولیس

قیمت کاشی پرسپولیس ایرانسرام

قیمت محصول از نکاتی است که همواره در خرید مورد بررسی قرار می گیرد. به دلیل معروف بودن برند کاشی های پرسپولیس مراکز زیادی به عرضه این محصول می پردازند. شاید تاکنون با قیمت های گزافی برای تهیه این محصولات مواجه شده اید. دلیل این قیمت ها گران بودن محصولات پرسپولیس نیست. خرید از واسطه ها همواره قیمت را به طرز قابل توجهی افزایش می دهد. برای حل این معضل می توانید از طریق نمایندگی ها اقدام به خرید کنید.

 ایرانسرام یکی از مراکز معتبر پخش و عرضه کاشی پرسپولیس است. محصولات شرکت پرسپولیس را می توانید در اندازه، رنگ، طرح و سبک های مختلفی در ایرانسرام بیابید. قیمت محصولات شرکت ایرانسرام بسیار ارزان و مناسب است. برای اطمینان از قیمت ها می توانید به مقایسه محصولات این مجموعه با مراکز دیگر بپردازید. ارزان بودن کاشی های پرسپولیس در ایرانسرام به دلیل حذف واسطه ها است. برای مشاهده قیمت ها نگاهی به قسمت محصولات سایت بیندازید. از جمله محصولات برند پرسپولیس موجود در ایرانسرام می توان موارد زیر را نام برد:

  • مدل سورن
  • مدل سیتارا
  • مدل سیاتل
  • مدل ویک

کاشی یکی از مهم ترین محصولات برای ساختمان سازی است. این محصول ظاهر و نمای خانه یا محل کار را دگرگون می کند. به همین علت باید در انتخاب نوع و برند کاشی دقت فراوانی داشت. یکی از معروف ترین و پرفروش ترین برندهای کاشی، برند پرسپولیس است. خوشبختانه شرکت ایرانسرام کاشی پرسپولیس را به سبد محصولات خود افزوده است. برای خرید این محصول با قیمتی استثنایی می توانید با مشاوران فروش ایرانسرام تماس حاصل نمایید.

 

 

فروش

09131118904

0313-4095

فروش صادرات989133884855+

مدیر صادرات989133045399+