چون ما مرجع تخصصی هستیم

گروه کاشی فخار

گروه کاشی و سرامیک فخار یکی از گروه های تولیدی انواع این محصولات در ایران است که اقدام به تولید محصولات بسیار متنوعی کرده است. این گروه محصولات خود را با کیفیت بسیار بالایی روانه بازار ایران کرده است. اگر به دنبال خرید کاشی و سرامیک ایرانی باکیفیت هستید، می توانید محصولات فخار را انتخاب کنید که دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسبی هستند.

محصولات گروه کاشی و سرامیک فخار

گروه کاشی و سرامیک فخار مفتخر است که محصولات خود را به بهترین شکل ممکن و با کیفیت بالا به مردم عزیز ایران ارائه می کند. کلیه محصولات برند فخار از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و می توانند تا چندین سال برای یک مکان مورد استفاده قرار گیرند. زیبایی محصولات کارخانه تولیدی این برند به قدری است که به راحتی می توان آن ها را برای سبک دکوراسیون مدرن و کلاسیک خریداری و مورد استفاده قرار داد. کیفیت محصولات تولید شده در گروه کاشی و سرامیک فخار بسیار بالاست. به گونه ای که این محصولات می توانند با نمونه های خارجی موجود در بازار رقابت کنند. به طور کلی می توان محصولات کارخانه تولیدی فخار را به دو دسته زیر تقسیم بندی کرد.

قیمت محصولات فخار

  • کاشی و سرامیک کف
    کاشی و سرامیک کف یکی دیگر از انواع محصولات کارخانه تولیدی این برند است. این محصولات به عنوان کفپوش برای محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. کیفیت این محصولات که در کارخانه فخار تولید شده اند بسیار بالاست. پس می توان آن ها را برای محیط های مختلف مورد استفاده قرار داد. از جمله کاربردهای کاشی و سرامیک کف گروه تولیدی فخار می توان به استفاده در آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی اشاره کرد.
  • کاشی و سرامیک دیوار
    یکی از انواع محصولات تولید شده توسط کارخانه تولیدی فخار، کاشی و سرامیک دیوار هستند. این محصولات با تنوع بسیار زیاد و با رنگ بندی های بسیار متنوعی تولید می شوند. بنابراین می توان بر اساس سبک دکوراسیون داخلی یک مکان، اقدام به خرید این محصولات برای نصب در دیوار کرد. این محصولات عالی به دلیل داشتن کیفیت بالا و مقاومت خوب در برابر رطوبت، می توانند جایگزین خوبی برای کاشی و سرامیک های بی کیفیت موجود در بازار باشند. آنقدر طرح و مدل های آن ها زیباست که قطعا استفاده از آن ها زیبایی یک مکان را چندین برابر می کند.

آیا گروه کاشی و سرامیک فخار یک کارخانه است      

گروه کاشی و سرامیک فخار فعالیت خود را در حوزه تولید انواع این محصولات از سال 1369 آغاز کرد. اما پس از گذشت چند سال و برای اولین بار در سال 1381، دومین سایت تولیدی خود را راه اندازی کرد. در حال حاضر، این کارخانه تولیدی دارای 4 سایت تولید است که 3 سایت آن مختص تولید کاشی و سرامیک و 1 سایت آن مختص تولید لعاب است.
بنابراین، گروه کاشی و سرامیک فخار یک برند است که نام آن روی اولین کارخانه فخار درج شده است. اما کارخانه های دیگری که اقدام به تولید کاشی و سرامیک فخار می کنند، با نام فخار نیستند و نام های متفاوتی دارند.

قیمت محصولات فخار

قیمت محصولات فخار

قیمت محصولات فخار بر اساس نوع و مدل آن ها تعیین می شود. با توجه به اینکه در بازار کشور ایران شاهد تنوع بالایی از محصولات فخار هستیم، قیمت این محصولات نیز در بازار بسیار متنوع است. برای اینکه اطلاعات دقیقی در مورد قیمت محصولات فخار بدست آورید، بهترین راهکار است که به نمایندگی های فروش کاشی و سرامیک های این برند مراجعه کنید. ایران سام به عنوان یکی از فروشگاه های فروش محصولات فخار، قیمت به روز این محصولات را به شما اعلام می کند.

سوالات متداول کاشی فخار

کاشی فخار را چگونه می توان خریداری کرد؟

شما می توانید با مراجعه به لیست محصولات بالای همین صفحه یا مراجعه به صفحه فروشگاه وبسایت ایران سرام و انتخاب کاشی فخار نسبت به خریداری این محصول اقدام نمایید.  

حمل و نقل کاشی فخار به چه صورت است؟

حمل و نقل محصولات سفارش داده شده با توجه به حجم و نوع سفارش، محل تحویل، و نحوه حمل و نقل متفاوت است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کدام یک از محصولات کاشی فخار قابل سفارش هستند؟

با توجه به این که موجودی انبار به صورت لحظه ای در حال تغییر است. شما می توانید از طریق شماره تماس های درج شده در وبسایت ایران سرام با کارشناسان فروش ما جهت سفارش محصولات در تماس باشید.

فروش

09131118904

0313-4095

فروش صادرات989133884855+

مدیر صادرات989133045399+