چون ما مرجع تخصصی هستیم

کاشی گلچین

کاشی یک ماده مصنوعی کفپوش است که به عنوان ماده جایگزین سنگ مرمر یا سیمان سفید استفاده می شود. تولید کاشی مانند کاشی گلچین یک فرآیند کاملاً ماشینی است و خط تولید آن از کارخانه آغاز می شود. کاشی یک ماده پوششی است که بعد از کفپوش سیمانی انجام می شود. در دوران مدرن، کاشی بسیار محبوب است زیرا زیبایی داخلی اتاق شما را افزایش می دهد و بسیار مقرون به صرفه است و هزینه کار نیز پایین است. در این مطلب می خواهیم در مورد لیست قیمت کاشی و سرامیک گلچین، محصولات کاشی گلچین و آدرس کارخانه گلچین صحبت کنیم.

اهداف زیادی بابت استفاده از کاشی در خانه وجود دارد که در زیر آمده است:

  •   هدف اصلی استفاده از کاشی در خانه این است که کفپوش کاشی در برابر سایش و پارگی بیشترین تاثیر را دارد و همچنین یک ماده مقاوم در برابر ضربه است.
  •   هدف دیگر استفاده از کاشی این است که یک ماده بسیار قوی است و احتمالاً ترک خورده است. در یک کلام ساده می توان گفت کاشی یک ماده بسیار قوی و بادوام است.
  •   یکی دیگر از اهداف استفاده از کاشی در منازل این است که استفاده از کفپوش کاشی مقرون به صرفه و اقتصادی است. کاشی ها انواع مختلفی دارند، اما کاشی و سرامیک کف را مقرون به صرفه می کند.

لیست قیمت کاشی و سرامیک گلچین

لیست قیمت کاشی و سرامیک گلچین

برای نصب کاشی های دیواری و کاشی های کف، ممکن است لازم باشد قیمت های متفاوتی را برای هر متر مربع هزینه کنید. لیست قیمت کاشی و سرامیک گلچین نیز با توجه به طراحی، کیفیت و کاربرد آنها متفاوت است، اما عوامل زیر تا حد زیادی بر قیمت تاثیر می گذارد:

  • درخواست های سفارشی سازی
    کار سفارشی صورت حساب نهایی شما را جمع می کند. چاپ موزاییک، الگوها و حاشیه ها زمان و منابع بیشتری را برای ساختن می طلبد. به همین دلیل است که باید برای آنها هزینه بیشتری بپردازید. هر چه کار سفارشی سازی بیشتری را درخواست کنید، هزینه بیشتری برای نصب خواهید پرداخت.
  • الزامات آماده سازی سطح
    برخی از طبقات ممکن است نیاز به تسطیح و آماده سازی اضافی داشته باشند. برای این کار، انتظار می رود هزینه نصب بسیار بالاتر باشد. همین امر زمانی صادق است که نصاب شما مجبور است از ابزارهای نصب کاشی بیشتری برای کف شما استفاده کند. 

محصولات کاشی گلچین

هنگامی که صحبت از پروژه های سریع باسازی خانه می شود، بازسازی کفپوش سرامیکی یکی از جنبه هایی است که می تواند چشمگیر ترین نرخ بازسازی را داشته باشد. در اینجا می توان از محصولات کاشی گلچین بهره برد. هیچ ماده دیگری نرخ بازگشت سرمایه شما را بهتر از ارزش افزوده شده با نصب کاشی ارائه نمی دهد. کاشی گلچین در انواع گوناگون رنگ ها، متریال تشکیل دهنده کاشی، سایزها، طرح ها و بافت ها موجود است. هر مدل کاشی که فکر را بکنید از کاشی سفید براق بکر گرفته تا رنگ و طرح های دیگری همچون سبز مریم گلی همراه بافت کتان و...کاشی یکی از متنوع‌ترین عناصر تزئینی موجود است. کاشی انتخابی ایده آل برای مکان های پرتردد، مانند آشپزخانه یا اتاق نشیمن، یا مناطقی که دارای رطوبت هستند مانند حمام، کاشی برای کف و دیوارها اینجا هستند. 

محصولات کاشی گلچین

آدرس کارخانه کاشی گلچین

آدرس کارخانه کاشی گلچین در استان یزد است. آدرس دقیق آن یزد، سپس میبد، سپس ابتدای جاده مزرعه کلانتر و سپس شهرک سرامیک، کارخانه کاشی گلچین است. اگر مشتاق به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و یا خرید محصولات کاشی گلچین هستید، می توانید از طریق سایت ما یعنی ایران سرام اقدام کنید.

فروش

09131118904

0313-4095

فروش صادرات989133884855+

مدیر صادرات989133045399+