سبد خرید شما خالی می باشد.

کارخانه کاشی خاطره کویر یزد

کاشی و سرامیک یکی از پرمصرف ترین مصالح ساختمانی هستند که برای کفپوش و دیوارپوش محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه های بسیاری در سراسر ایران وجود دارد که کاشی را در انواع رنگ، سایز، طرح، کیفیت و ... تولید و به بازار عرضه می کنند. برخی از این کارخانه ها با تولید محصولات با کیفیت توانسته اند محبوبیت ویژه ای بین عموم پیدا کنند از این رو فروش بالایی دارند. یکی از تولید کنندگان معتبر کاشی در ایران کارخانه کاشی خاطره کویر یزد است که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها، به روزترین ماشین آلات و ... انواع کاشی را با کیفیت بالا تولید و به بازار عرضه می کند. در واقع کارخانه کاشی خاطره کویر یزد در تلاش است که کاشی را با طرح های بسیار زیبا و شگفت انگیز تولید کند تا نیاز مشتری ها را تامین نماید و بهترین و با کیفیت ترین محصولات را به بازار ارائه کند.

آدرس کارخانه کاشی خاطره کویر یزد

افرادی که در بازار کاشی و سرامیک فعالیت دارند حتما نام کاشی خاطره کویر یزد را شنیده اند، این کارخانه انواع کاشی را با کیفیت بالا تولید و به بازار عرضه می کند. با این تفاسیر کارخانه کاشی خاطره کویر یزد در سراسر ایران نمایندگی های فعالی را راه اندازی کرده تا مشتری ها به آسانی محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنند. اما برخی افراد برای خرید به صرفه تر ترجیح می دهند به صورت مستقیم از کارخانه تولید کننده کاشی و سرامیک مورد نیاز خود را خریداری نمایند. از آن جایی که محصولات کارخانه کاشی خاطره کویر یزد محبوبیت و کیفیت بالایی دارند بیشتر افراد برای خرید مستقیم به دنبال آدرس کارخانه کاشی خاطره کویر یزد هستند. این کارخانه در یزد، بخش مرکزی، شهرک صنعتی سفید کوه واقع شده است و برای ارتباط مستقیم با این شرکت می توان به این آدرس مراجعه کرد.

آدرس کارخانه کاشی خاطره کویر یزد

محصولات خاطره کویر یزد

تنوع بالای محصولات خاطره کویر یزد یکی از دلایل محبوبیت این برند است. در واقع این شرکت کاشی و سرامیک را با طرح، جنس، رنگ، سایز و ... متفاوتی تولید می کند از این رو هر فرد متناسب با نیاز خود می تواند بهترین انتخاب را داشته باشد. شرکت خاطره کویر یزد توانسته با جدیدترین تکنولوژی ها و ماشین آلات بیش از 1000 طرح کاشی و سرامیک را تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. به طور کلی تنوع بالای محصولات خاطره کویر یزد سبب شده این شرکت جزء قطب های تولیدی و طراحی کاشی در سراسر ایران باشد. فناوری های به روزی که شرکت خاطره کویر یزد مورد استفاده قرار می دهد به جلب رضایت مشتری ها و افزایش کیفیت محصولات این برند کمک زیادی کرده است. محصولات خاطره کویر یزد جزء زیباترین و با کیفیت ترین کفپوش ها و دیوارپوش های موجود در بازار هستند که از بهترین متریال در انواع رنگ و طرح تولید می شوند.

محصولات خاطره کویر یزد

قیمت کاشی خاطره کویر یزد

قیمت کاشی خاطره کویر یزد برای مصرف کنندگان این محصولات بسیار حائز اهمیت است. قیمت این محصولات ثابت نیست و بسته به عوامل مستقیم و غیر مستقیم مدام در حال نوسان است. در واقع قیمت نهایی کاشی خاطره کویر یزد بسته به جنس، طرح، رنگ، سایز، متراژ مورد نیاز، کیفیت و .... تعیین می شود و نمی توان قیمت ثابتی برای آن ها در نظر گرفت. برای اطلاع از قیمت کاشی خاطره کویر یزد می توان به نمایندگی های مجاز این شرکت مراجعه کرد و از قیمت دقیق انواع محصولات مطلع شد. علاوه بر این با وارد شدن به سایت کاشی خاطره کویر یزد می توان قیمت به روز انواع کاشی های خاطره کویر یزد را همراه با مشخصات کامل و تصویر مشاهده کرد و با توجه به نیاز بهترین مدل را خریداری نمود.