چون ما مرجع تخصصی هستیم

شرکت کاشی آسیا

شرکت کاشی آسیا در شهرک صنعتی منظریه نجف آباد واقع شده است. این شرکت تولیدی در سال 1378 با هدف تولید سالیانه 3 میلیون مترمربع انواع کاشی و سرامیک تاسیس گردید. دستگاه های پیشرفته این مجموعه قابلیت چاپ دیجیتال از بهترین خطوط تولید کاشی در منطقه می باشد که در طرح های محصولات خود انواع سبک ها را دارا است. با راه اندازی این خط تولید در سال 1384 سهم اشتغالزایی این کارخانه در منطقه در حدود 150 نفر بصورت مستقیم بوده است.

شرکت کاشی آسیا

ویژگی محصولات کاشی آسیا

کارخانه کاشی آسیا با استفاده از ماشین آلات پیشرفته موفق به تولید کاشی های لعابدار پرسلان که مناسب برای انواع فضاها است، شده است. این کارخانه قادر به تولید انواع کاشی در سایزهای 25×25، 30×30، 40×40، 50×5۰، 60×60، 50×25، 60×30، 90×30، 120×4۰ با طرح های زیبا و چشم نواز که الهام گرفته از فرهنگ اصیل ایرانی و همچنین طرح های به روز است. طراحان این مجموعه همواره در تلاش بوده اند تا طرح های ارائه شده برای انواع کاشی و سرامیک دارای تنوع و جذابیت بالایی باشند. از دیگر محصولات تولید شده در این کارخانه قرنیز با سایز ۶۰×15 است. از ویژگی های منحصربفرد این مجتمع تولیدی قابلیت تولید کاشی در طول 120 سانتیمتر است.

تاریخچه کاشی آسیا

شرکت کاشی آسیا در ویلاشهر نجف آباد اصفهان واقع است. این مجموعه در سال 1378 تاسیس و فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرد. سابقه و تجربه در تولید محصول با کیفیت از اصلی ترین افتخارات این مجموعه به حساب می آید. این شرکت فعالیت خود را در همان سال با ظرفیت تولید سالانه سه میلیون متر مربع کاشی و سرامیک آغاز کرد. این شرکت سابقه ای طولانی در خلق نوآوری های مداوم در طراحی کاشی و سرامیک در ابعاد مختلف برای انواع سلیقه ها دارد. طراحی های این مجموعه الهام گرفته شده از معماری مدرن اروپایی است. این شرکت همیشه تلاش کرده تا در طرح های خود از جدیدترین متد استفاده کند. محصولات شرکت کاشی آسیا در سایزهای ۲۵×۲۵، ۳۰×۳۰، ۴۰×۴۰، ۵۰×۵۰، ۶۰×۶۰، ۵۰×۲۵، ۶۰×۳۰، ۹۰×۳۰، ۱۲۰×۴۰ و قرنیز ۶۰×۱۵ تولید و عرضه می ‏شود.

تاریخچه کاشی آسیا

آدرس کارخانه کاشی و سرامیک آسیا

شروع کار ابتدایی این کارخانه در ویلاشهر نجف آباد که یکی از شهرستان های اصفهان است؛ بود. آدس دقیق کارخانه کاشی و سرامیک آسیا  اصفهان، نجف آباد، شهرک صنعتی منتظریه است. راه های ارتباطی با این شرکت از طریق سایت و شماره های درج شده در سایت این مجموعه است. تلفن تماس این کارخانه ۴۲۲۹۰۱۱۲-۰۳۱ است. البته در نظر داشته باشید که امکان تغییر شماره ها وجود داردو بنابراین قبل از تماس از طریق سایت شماره ها را بررسی نمایید. 

قیمت محصولات کاشی آسیا در ایران سرام

سایت های متعددی به فروش محصولات کارخانه کاشی و سرامیک آسیا پرداخته اند. اما انتخاب یک سایت معتبر که نمایندگی اختصاصی فروش محصولات این کارخانه را داشته باشد اصل اول در انتخاب است. پشتیبانی در فروش کمک می کند تا نه تنها در حین خرید با مشکلی مواجه نشوید؛ بلکه بعد از خرید نیز در زمان تعیین شده و بدون دغدغه بار خود را تحویل بگیرید. ایران سرام یکی از سایت های معتبری است که کارشناسان فروش آن متعهدانه در تمام مراحل خرید در کنار مشتریان خود هستند. قیمت ها در سایت ایران سرام به قیمت درب کارخانه است.

سوالات متداول شرکت کاشی آسیا

راه های خرید کاشی و سرامیک آسیا از چه طریقی است؟

شما می توانید محصولات این کارخانه را به صورت مستقیم از خود کارخانه و یا نمایندگی های معتبر آن خریداری کنید. 

آیا قیمت محصولات کاشی و سرامیک آسیا در ایران سرام بروز است؟

بله. به صورت منظم قیمت محصولات در سایت ایران سرام بروز می شود. اما برای کسب اطمینان قبل از سفارش می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از آخرین قیمت ها مطلع شوید. 

فروش

09131118904

0313-4095

فروش صادرات989133884855+

مدیر صادرات989133045399+