چون ما مرجع تخصصی هستیم

پارس میداس

این روزها استفاده از کاشی و سرامیک در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار شده است. کاشی و سرامیک پارس میداس یکی از انواع کاشی و سرامیک های محبوب در بازار بوده که می تواند با کیفیت بالای خودش برای انواع ساختمان ها مورد استفاده قرار گیرد. این محصولات ساخت کشور ایران هستند؛ اما با نمونه های خارجی رقابت می کنند. بنابراین، می توان آن ها را به عنوان یک محصول با کیفیت و با قیمت مناسب از نمایندگی های پارس میداس خریداری کرد.

کاشی پارس میداس  

کاشی یکی از انواع مصالح ساختمانی است که با ابعاد و اندازه مشخص در کارخانه تولید و به بازار ایران عرضه می شود. در حال حاضر این محصولات توسط برندهای ایرانی و خارجی بسیار متنوعی تولید می شوند تا بتوان آن ها را برای ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار داد. اگرچه از قدیم باب شده است که کاشی های خارجی از کیفیت بالاتری نسبت به نمونه ایرانی برخوردار هستند؛ اما این یک باور کاملا اشتباه است. چرا که با وجود تکنولوژی های پیشرفته برای طراحی و ساخت انواع کاشی و سرامیک در ایران، این محصولات از نظر کیفیت هیچ کم و کاستی از محصولات خارجی ندارند.

کاشی و سرامیک پارس میداس را می توان یکی از بهترین محصولات تولید شده در کشور ایران دانست. برند پارس بیش از 30 سال است که در حوزه تولید انواع کاشی و سرامیک فعالیت می کند. بنابراین، تمامی محصولات تولید شده در این کارخانه حاصل تجربه و تخصص افراد هستند. این محصولات را می توان با تنوع بالایی برای ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار داد. یکی از اهداف راه اندازی این کارخانه ، تولید محصولات باکیفیت و با آخرین تکنولوژی ها بوده است. انصافا محصولات تولید شده در این کارخانه نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و می توانند با نمونه های خارجی رقابت کنند.

کاشی پارس میداس  

محصولات پارس میداس         

محصولات پارس میداس از نظر طرح، رنگ و مدل تنوع بسیار زیادی دارند. بنابراین می توان آن ها را بر اساس سبک دکوراسیون یک مکان خریداری و برای تکمیل دکوراسیون مورد استفاده قرار داد. محصولات پارس میداس از نظر کیفی بسیار مرغوب هستند و می توان آن ها را برای محیط های مرطوب و دارای رطوبت نیز مورد استفاده قرار داد.

یکی از انواع محصولات این برند، کاشی های پرسلان هستند که با کیفیت و ظاهر فوق العاده ای طراحی شده اند. این محصولات به دلیل داشتن مقاومت بالا و طول عمر زیاد، می توانند جایگزین خوبی برای انواع کاشی و سرامیک های معمولی باشند. با این حال قیمت این محصولات نسبت به نمونه های دیگر بالاتر است. در صورت نیاز می توانید انواع کاشی پرسلان را با رنگ بندی های مختلف از نمایندگی های فروش پارس میداس خریداری کنید. این محصولات از نظر ظاهری بسیار فوق العاده هستند و می توانند برای ساختمان سازی مورد استفاده قرار گیرند.

از دیگر انواع محصولات این کارخانه می توان به کاشی های معمولی و دیواری اشاره کرد که با سایز دلخواه روی دیوار نصب می شوند. این محصولات از نظر کیفی مقاومت بسیار بالایی دارند، ولی مقاومت آن ها به کاشی های پرسلان نمی رسد. می توان این محصولات را نیز با رنگ بندی های مختلفی سفارش داد. بنابراین، کلیه محصولات تولیدی توسط این برند برای سبک دکوراسیون مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک مناسب است. فقط کافیست که بر اساس سبک دکوراسیون دلخواه، بهترین مدل از این کاشی و سرامیک ها انتخاب شود.

محصولات پارس میداس         

آدرس کارخانه پارس میداس

کارخانه پارس میداس در تهران واقع شده و شرکت های توزیع کاشی و سرامیک می توانند از آن برای خرید انواع محصولات به صورت عمده کمک بگیرند. آدرس این کارخانه در خیابان ملاصدرا، شیراز جنوبی، گرمسار شرقی، پلاک 38، طبقه 3، واحد 5 است که به راحتی می توان به آن دسترسی داشت. اما در صورت نیاز به خرید محصولات این برند، لازم است که حتما با نمایندگی های فروش پارس میداس ارتباط بگیرید و بهترین این محصولات را تهیه نمایید.

 

فروش

09131118904

0313-4095

فروش صادرات989133884855+

مدیر صادرات989133045399+