سبد خرید شما خالی می باشد.

کاشی پاسارگاد

سرامیک مدل ویکنت-100*100-کاشی پاسارگاد

تماس بگیرید

سرامیک مدل کاررا-100*100-کاشی پاسارگاد

تماس بگیرید

سرامیک مدل بلوتا-100*100-کاشی پاسارگاد

تماس بگیرید

سرامیک مدل اتی-100*100-کاشی پاسارگاد

تماس بگیرید

سرامیک مدل هوندا-100*100-کاشی پاسارگاد

تماس بگیرید

سرامیک مدل پاریس-100*100-کاشی پاسارگاد

تماس بگیرید

سرامیک مدل رئال-100*100-کاشی پاسارگاد

تماس بگیرید

سرامیک مدل زاکا-100*100-کاشی پاسارگاد

تماس بگیرید

سرامیک مدل پارما-100*100-کاشی پاسارگاد

تماس بگیرید

سرامیک مدل برلین-100*100-کاشی پاسارگاد

تماس بگیرید

سرامیک مدل دافنه-100*100-کاشی پاسارگاد

تماس بگیرید

گروه پاسارگاد به صورت تخصصی با ارائه محصولات بهداشتی ساختمان کار خود را آغاز کرد. از انواع تولیدات کاشی و سرامیک این کارخانه می توان از کاشی های تک پخت، کاشی های با کیفیت دو پخت و سه پخت، کاشی با طراحی ویژه دکوراتیو، سرامیک معمولی، سرامیک پرسلان لعابدار و سرامیک گرانیت با پرداخت پولیش را نام برد. البته این برند انواع چینی و شیرآلات بهداشتی و اکسسوری های مربوطه را نیز عرضه می نماید.

اهداف کاشی و سرامیک پاسارگاد

هدف کاشی و سرامیک پاسارگاد، جلب رضایت کامل مشتری و فراهم کردن یک شرایط خرید کامل و جامع به منظور رفع نیازهای محصولات بهداشتی ساختمان است، به طوری که شما می توانید کاشی و سرامیک کف، دیوار و حاشیه سرویس بهداشتی ساختمان را با انواع چینی آلات مربوطه و شیرهای بهداشتی، به صورت یکجا تهیه نمایید. این برند حتی چسب کاشی و سرامیک را نیز عرضه می نماید. تمامی محصولات با کیفیت بالا تولید شده و از نظر طراحی نیز در هماهنگی با یکدیگر هستند.

تنوع در محصولات کاشی و سرامیک پاسارگاد

تنوع طرح و رنگ در محصولات کاشی و سرامیک پاسارگاد بالاست و شما با هر سلیقه ای می توانید نمونه ای متناسب با دیدگاه خود را بیابید. کیفیت بالای این محصولات نیز باعث می گردد تا فرد بتواند با خیال راحت، تمام نیازهای بهداشتی ساختمان را در یک مکان برطرف نماید.

سوالات متداول کاشی پاسارگاد

کاشی پاسارگاد را با بهترین قیمت از کجا می توان تهیه کرد؟

تامین کنندگان بسیاری هستند که می توانید کاشی پاسارگاد را از آن ها خریداری کنید. اما پیدا کردن یک تامین کننده معتبر اصل اولیه است. شما می توانید با اطمینان خاطر انواع کاشی های پاسارگاد را از سایت ایران سرام خریداری کنید. 

چه مواردی بر قیمت کاشی پاسارگاد تاثیرگذار است؟

عوامل متعددی همچون نوسانات ارزی و دلاری، هزینه حمل و نقل، بسته بندی، تورم و بسیاری موارد دیگر هستند که بر قیمت کاشی پاسارگاد تاثیرگذارند.