چون ما مرجع تخصصی هستیم

کاشی سمنان

کاشی سمنان از شرکت های پیشرو و موفق در زمینه تولید انواع کاشی و سرامیک، اعم از کاشی های کف، دیوار و پخت سوم به حساب می آید. همچنین شرکت کاشی سمنان جزء اولین تولیدکنندگانی است که از فناوری چاپ دیجیتال برای ساخت طرح های زیبا و چشمگیر استفاده نمود. ماشین آلات مورد استفاده در خط تولید کاشی سمنان، مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا است که از شرکت های Intensa ،Siti B&T ،Projecta ،system و Tsc در کشور ایتالیا تهیه شده اند.

اهداف شرکت کاشی سمنان

از همان آغاز به کار این شرکت، مهمترین اهداف تعریف شده برای کاشی سمنان، ارائه محصول با کیفیت ویژه و همیشگی بوده است. همچنین حفظ نام و برند شرکت به نیکی و افزودن به اعتبار آن بین مصرف کنندگان و نمایندگان، سرلوحه امور قرار گرفته است. انتخاب شرکت کاشی سمنان به عنوان واحد نمونه طی سال های متوالی، نشان از تبحر و بهره وری بالا در نتیجه ی آموزش های اصولی، رضایتمندی نیروی انسانی، و ارتباطات مستمر با گروه های علمی و صنعتی در زمینه صنعت ساختمان است.

کیفیت و تنوع تولیدات کاشی سمنان

در ساخت کاشی و سرامیک های شرکت کاشی سمنان، از بهترین مواد اولیه تولید داخل استفاده می شود. از جمله مواد اولیه کاشی و سرامیک می توان از کائولن، کلیست، بنتونیت، فلدسپار و بال کلی نام برد. رنگ و لعاب مصرفی در تولید محصولات کاشی سمنان، از اسپانیا و ایتالیا و از شرکت های معتبر Vidres و Colorobbia تهیه می شود. طراحی سرامیک ها عموماً به صورت سری و مجموعه ای بوده و شما می توانید سرامیک مورد نیاز برای دیوار، کف و حاشیه را به صورت ست و هماهنگ تهیه نمایید. در نظر داشته باشید که اغلب طرح و رنگ ها نیز توسط شرکت های متبحر ایتالیایی و اسپانیایی ارائه گردیده است.

سوالات متداول کاشی سمنان

خرید کاشی سمنان از سایت ایران سرام چگونه است؟

برای خرید کاشی سمنان می توانید کاشی مورد نظر خود را انتخاب کنید و به سبد خرید اضافه کنید. یا با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و از طریق ارتباط با کارشناسان فروش ایران سرام خرید خود را انجام دهید. 

آیا ایران سرام کاشی سمنان را به نقاط مختلف ایران ارسال می کند؟

سات معتبر ایران سرام هرکجای ایران که باشید سفارش شما را برایتان ارسال می کند. 

فروش

09131118904

0313-4095

فروش صادرات989133884855+

مدیر صادرات989133045399+