چون ما مرجع تخصصی هستیم

کاشی نوین سرام یزد

کارخانه کاشی نوین سرام واقع در شهرستان یزد از دسته شرکت های تولید کاشی و سرامیک است که برای اولین بار در سال 1382 در یزد تاسیس شد. این کارخانه در سال 1388 با تغییر سیاست فعالیتی خود ضمن تلاش گسترده عمرانی برای خرید ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا اقدام نمود، و در بهار 1390 با جمعی از متخصصان داخلی با مدرک تحصیلی معدن به بهره برداری رسید.

کاشی نوین سرام

کارخانه کاشی نوین سرام

کارخانه نوین سرام تفت در زمینی به مساحت 72 هزار متر مربع با زیربنای ساختمانی 37 هزار متر مربع احداث شد. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن توانسته است انواع کاشی و سرامیک کف و دیواری را در ابعاد گوناگون تولید کند و محصولات خود را بصورت مستقیم از طریق نمایندگی کاشی نوین سرام روانه بازار داخلی کند که سهم قابل توجهی را از آن خود نموده است.

کارخانه کاشی نوین سرام  

نمایندگی کارخانه کاشی نوین سرام

در حال حاظر این شرکت با ظرفیتی معادل 5 میلیون متر مربع در سال به ادامه فعالیت خود پرداخته است که هدف اصلی تولید بهتر در ازای رضایت مشتریان می باشد که سهم قابل توجهی در بازار داخل و خارج از آن خود نموده است. ایران سرام با توجه به محصولاتی که در این شرکت به تولید رسیده است را در این قسمت قرار داده شده است که هر کدام دارای طرح رنگ متفاوت می باشد.

سوالات متداول کاشی نوین سرام

آیا کاشی نوین سرام را می توان در خارج از ایران نیز تهیه نمود؟
بله کاشی های نوین سرام هم در داخل کشور و هم به بازارهای خارجی عرضه می شود.
ظرفیت تولید کارخانه کاشی نوین سرام در سال چقدر است؟
در حال حاضر این شرکت با ظرفیتی معادل 5 میلیون متر مربع در سال به ادامه فعالیت خود پرداخته است.

09131118904

0313-4095

فروش صادرات989133884855+

مدیر صادرات989133045399+