سبد خرید شما خالی می باشد.

سرامیک پالرمو

تماس بگیرید سرامیک اسلب کریستال بژ -120*120- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب کریستال بژ -150*150- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب کریستال بژ -300*150- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب کریستال بژ -240*120- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب گیگا طوسی -300*150- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب گیگا طوسی -240*120- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب گیگا طوسی -120*120- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب گیگا طوسی -150*150- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب گیگا طلایی -150*150- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب گیگا طلایی -120*120- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب گیگا طلایی -240*120- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب گیگا طلایی -300*150- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب کلکته رومی -300*150- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب کلکته رومی -240*120- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب کلکته رومی -120*120- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب کلکته رومی -150*150- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب وینایس -300*150- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب وینایس -240*120- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب وینایس -120*120- پالرمو
تماس بگیرید سرامیک اسلب وینایس -150*150- پالرمو

کارخانه سرامیک پالرمو از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه تولید سرامیک پرسلانی سوپر پولیش که به اختصار در بازار با نام گلیز می شناسند، فعال شد. این کارخانه به عنوان اولین شرکت تولید سرامیک پرسلان در ایران فعالیت نمود که در این زمینه از همکاری با شرکت هایی معتبر همچونSicer ایتالیا و Esmallglass اسپانیا بهره برده است. هدف اصلی این مجموعه و خط تولید آن، تولید سرامیک های پرسلان سوپر پولیش، پرسلان فول بادی، پرسلان مات و رستیک می باشد که در ابعاد مختلف و با کیفیت بالا تولید می شود. یکی از ویژگی های این مجموعه تولید سرامیک در ابعاد انحصاری 120*80 سانتیمتر می باشد. این شرکت پس از گذشت چند سال فعالیت موفق توانست گواهینامه های استاندراد از کشورهای مختلفی مثل ایران، ایتالیا و اسپانیا و ... از جمله استاندارد ملی، CE اروپا، Centro ceramico و ITC شده است و در حال حاظر با عزمی راسخ تلاش می کند تا بتواند به جایگاه رفیعی در صنعت کاشی و سرامیک دست یابد.

سرامیک پالرمو

کاتالوگ سرامیک پالرمو

برای خرید کاشی و سرامیک پالرمو می توانید از طریق سایت ایران سرام به عنوان نمایندگی سرامیک پالرمو اقدام نمایید. در این سایت فروشگاهی شما می توانید کاتالوگ سرامیک پالرمو که مجموعه کاملی از محصولات این شرکت می باشد را مشاهده کنید. محصولات کاشی پالرمو دارای طراحی بسیار زیبا و شکیل هستند و توسط دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده اند. لیست قیمت کاشی و سرامیک پالرمو را به همراه اطلاعات هر محصول را می توانید در این صفحه از سایت ایران سرام دنبال کنید، در صورت وجود هر گونه سوال در مورد سرامیک پالرمو می توانید با مشاورین ایران سرام در تماس باشید.

کاتالوگ سرامیک پالرمو

سرامیک اسلب پالرمو

یکی از محصولات شناخته شده سرامیک پالرمو، سرامیک اسلب می باشد. سرامیک اسلب پالرمو به دلیل سایز بزرگتری که نسبت به سایر سرامیک ها دارد برای استفاده در قسمت های مختلف ساختمان مناسب است و به دلیل یکپارچگی زیبایی فوق العاده ای به فضا می بخشد. از ویژگی های سرامیک اسلب پالرمو می توان به مقاوم بودن در برابر اسید، رطوبت، فشار و تغییر آب و هوا اشاره نمود. امروزه استفاده از سرامیک اسلب پالرمو به دلیل زیبایی و کیفیت بالای این محصول بسیار پرطرفدار شده و به یکی از گزینه های اصلی انتخابی در بین طراحان ساختمان تبدیل شده است. شما عزیزان می توانید طرح های مختلف سرامیک اسلب پالرمو را در سایت ایران سرام مشاهده نمایید.

سوالات متداول سرامیک پالرمو

تفاوت سرامیک پالرمو با دیگر سرامیک ها چیست؟
این سرامیک سایز بزرگتری نسبت به سایر سرامیک ها داردو و باعث یکپارچه شدن نما و تمیزی بیشتر آن نسبت به سایر سرامیک ها می شود.
آیا سایزهای بزرگ سرامیک پالرمو در سایت ایران سرام موجود است؟
بله تمام این سرامیک اعم از سایز انحصری 80*120 در سایت ایران سرام موجود است.