چون ما مرجع تخصصی هستیم

کاشی گلدیس

کاشی گلدیس از دسته شرکت های تولید کننده انواع کاشی و سرامیک مدرن است که محصولات این مجموعه در طرح و رنگ متنوع با عناوین سانی، لاوا، سمنتو، سلتیک و ... می باشد که بخشی از محصولات به کشورهای همسایه صادر می شود. کاشی گلدیس یزد توسط مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی ایتالیایی با مواد اولیه بسیار عالی تولید می شوند. کیفیت کاشی گلدیس بر اساس مقاومت و مواد اولیه آنها سنجیده می شود که با درجه کیفی مشخص تولید می شوند که کیفیت آنها در هنگام خرید قابل مشاهده می باشد. با توجه به تنوع بالای محصولات این کارخانه در این بخش می توانید لیست قیمت کاشی گلدیس را مشاهده کنید. تمام محصولات این بخش در سایز گوناگون قرار دارد و کیفیت ساخت هر یک متفاوت است و طرح های موجود متناسب با هر سلیقه ای می باشد که در صورت نیاز می توانید اقدام به خرید کالا از سایت ایران سرام کنید.

کاشی گلدیس  

کارخانه کاشی گلدیس

کارخانه کاشی گلدیس یزد به طور رسمی در سال 1381 با هدف ارتقا کیفیت در محصولات داخلی فعالیت خود را آغاز نمود. شرکت کاشی گلدیس استان یزد طی گذشت سه سال پس از تاسیس تلاش نمود تا طیف گسترده ای از محصولات کاشی و سرامیک را در این مجموعه با استانداردهای روز اروپا تولید می شود. با تولید انواع کاشی گلدیس شما می توانید از این محصولات در نقاط مختلف ساختمان برای زیبا سازی بنا استفاده کنید.

کارخانه کاشی گلدیس  

لیست قیمت کاشی گلدیس یزد

برای خرید دیگر نیاز نیست که بصورت حضوری بخواهید به ادرس کارخانه کاشی گلدیس مراجعه کنید، ایران سرام تمامی محصولات این کارخانه را بصورت کاتالوگ تهیه نموده تا بتوانید محصول خودتان را بصورت اینترنتی خریداری کنید، در صورتی که قصد مشاهده لوگو کارخانه کاشی گلدیس را دارید می توانید از لیست کارخانه های کاشی و سرامیک اقدام کنید.

سرامیک پرسلان گلدیس

سرامیک پرسلان گلدیس

یکی از پر مصرف ترین انواع کاشی و سرامیک کارخانه گلدیس، سرامیک پرسلان است. سرامیک پرسلان گلدیس به دلیل خواص بسیار زیادی که دارد، توانسته است نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کند. کیفیت سرامیک پرسلان به حدی بالا است که می تواند در مواجهه با شوک حرارتی و تغییرات دمایی دوام بیاورد، همچنین این سرامیک در برابر تابش مستقیم نور خورشید و اشعه های مضر و اشعه فرابنفش آن تغییر شکل و رنگ نمی دهد. مواد بازی و اسیدی نمی توانند به سرامیک پرسلان گلدیس آسیبی برسانند و این سرامیک مقاومت بسیار زیادی در برابر فشار و ضربه از خود نشان می دهد. سرامیک پرسلان تولیدی گلدیس طول عمر بالایی دارد و تا سال های سال درخشندگی و رنگ و طرح اولیه خود را حفظ می کند. این سرامیک را می توانید از سایت ایران سرام خریداری کنید.

سوالات متداول کاشی گلدیس

برای خرید کاشی گلدیس باید به صورت حضوری مراجعه کنیم؟
خیر تمام محصولات شرکت گلدیس را ایران سرام به صورت کاتالوگ درآورده و شما می توانید در سایت مشاهده نمایید.
محصولات شرکت کاشی گلدیس فقط به کاشی ختم می شود؟
خیر این شرکت علاوه بر کاشی، سرامیک نیز تولید می کند.

فروش

09131118904

0313-4095

فروش صادرات989133884855+

مدیر صادرات989133045399+