سبد خرید شما خالی می باشد.

کاشی تبریز

سرامیک مدل جاکوب 100*33 - کاشی تبریز

تماس بگیرید

سرامیک مدل رومن بژ 60*30 - کاشی تبریز

تماس بگیرید

سرامیک مدل تک گل ریو 60*30 - کاشی تبریز

تماس بگیرید

سرامیک مدل گلوری 60*30 - کاشی تبریز

تماس بگیرید

سرامیک مدل اطلس 60*30 - کاشی تبریز

تماس بگیرید

سرامیک مدل زوما 90*30 - کاشی تبریز

تماس بگیرید

سرامیک مدل راماندا 90*30 - کاشی تبریز

تماس بگیرید

سرامیک مدل پراگ 90*30 - کاشی تبریز

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 32 از کل 194 نتیجه

کارخانه کاشی تبریز در شمال غربی ایران با فاصله 24 کیلومتری شهر صنعتی تبریز قرار گرفته است که در زمینی به مساحت 200 هزار متر مربع احداث گردید است. این کارخانه در سال 1374 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود و تولید خالص این کارخانه ظرفیتی برابر با 1.5 میلیون متر مربع در سال می باشد. گروه صنعتی کاشی تبریز با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های صنعتی مدرن توانسته است انواع طرح های زیبا با ابعادی استاندارد تولید کند که مورد رضایت مصرف کننده نهایی قرار بگیرد، با توجه به تحقیقات و مطالعات دقیق کارخانه تبریز پروژه های نوسازی و افزایش ظرفیت منجر به راه اندازی یک واحد مستقل در بخش کاشی تبریز کف شد.
با توجه به پستی و بلندی که در مسیر پیشرفت این کارخانه قرار گرفت در حال حاظر میزان ظرفیت تولید این کارخانه برابر با 4 میلیون متر مربع کاشی دیواری و 5 میلیون متر مربع کاشی کف می باشد. بنا به گفته کارشناسان کنترل کیفی کاشی تبریز مهمترین عامل تصاحب بازار کیفیت و بعد قیمت آن است تلاش نموده ایم تا به کمک تکنولوژی نوین جهانی کادر پرسنل مجرب در هنگام کاشی و سرامیک از مواد اولیه با کیفیت استفاده کنیم. برای مشاهده کاتالوگ محصولات و نمونه کار کاشی تبریز می توانید در همین بخش تصاویر به همراه مشخصات محصولات را مشاهده کنید و برای دریافت لیست قیمت کاشی تبریز می توانید با تلفن کارخانه کاشی تبریز 03134398105 تماس بگیرید یا از لیست کارخانه های کاشی و سرامیک آدرس کارخانه کاشی تبریز را مشاهده کنید.

برندهای تولیدی:

ایران سرام | کامل ترین فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک

مجموعه بازرگانی ایران سرام با بیش از ده سال سابقه در زمینه همکاری با کارخانه جات معتبر و پخش انواع مختلف کاشی و سرامیک،افتخار دارد تا با بهره گیری از کارشناسان خبره خود و تجربه ی شناسایی بازارهای فروش مختلف، در خدمت تامین کنندگان، فروشندگان و شرکتهای ساختمانی مربوطه باشد.هدف اصلی ما ارائه ی محصولاتی با قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا و شرایط ویژه ی فروش، جهت رضایتمندی بیشتر مشتریان عزیز است که امیدواریم با تلاش هرچه بیشتر گامی در تحقق این امر مهم برداشته باشیم.به منظور سفارش محصولات و شرایط فروش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.