سبد خرید شما خالی می باشد.
خرید کاشی استخری رنگی

کاشی استخری از کاشی معمولی مورد استفاده در فضاهای داخلی و خارجی متفاوت است. با توجه به اینکه کاشی‌ استخری در معرض کلر و فشار آب قرار می‌گیرد، این محصول منحصر به فرد نسبت به کاشی‌های دیگر از مقاومت و طول عمر بیشتری برخوردار است. یکی دیگر از ویژگی‌های کاشی استخری استحکام خمشی بالا آن است، زیرا همانطور که می‌دانید قسمت‌هایی در دیوارهای استخر وجود دارد که به کف متصل می‌شود و کاشی مورد استفاده در این نقاط باید از استحکام خمشی بسیار بالایی برخوردار باشد. با وجود اینکه فروشگاه‌های آنلاین عرضه کننده کاشی استخری فراوانی در حال حاضر مشغول به فعالیت هستند اما عدم آگاهی از ویژگی‌های کاشی استخری رنگی و فروشگاه‌های معتبر آنلاین خرید کاشی استخری رنگی تبدیل به چالش بزرگی برای مصرف کننده شده است. در این مطلب قصد داریم اطلاعات جامعی را در خصوص کاشی استخری رنگی با شما به اشتراک بگذاریم.شما می توانید از قیمت های بسیار مناسب حراج کاشی استخری در ایران سرام استفاده کنیدو در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید کاشی استخری رنگی 

کاشی استخری رنگی

کاشی استخری رنگی که بتواند سال‌ها برای شما بدون ایجاد هزینه تعمیر و نگهداری کار کند باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

  • کیفیت: با وجود کاشی استخری متنوع در بازار، مهمترین ویژگی‌ کاشی استخری رنگی که بهتر باید مد نظر قرار دهید کیفیت این محصولات است. اگر به زیبایی بیش از کیفیت توجه کنید، نتیجه تصمیم شما یک استخر بی‌استفاده خواهد بود که فضای زیادی از ساختمان یا باغ شما را اشغال کرده است.
  • جذب پایین آب: کاشی استخری رنگی با جذب پایین آب در در برابر یخ‌زدگی مقاوم است ترک نمی‌خورد. اگر کاشی استخری ترک بخورد و یا بشکند بی‌شک برای افرادی که از استخر استفاده می‌کنند خطرآفرینی خواهد کرد.
  • نگهداری آسان: با توجه به اینکه کاشی استخری در معرض شرایط مختلف آب و هوایی قرار دارد و ممکن است در پاییز و زمستان دمای کمتر از صفر را تجربه کند بهتر از کاشی استخری استفاده کنید که از مقاومت بالایی در برابر تغییرات دمایی برخوردار باشد. در صورت بی‌توجهی به این ویژگی کاشی استخری رنگی ترک می‌خورد و می‌شکند در نتیجه هزینه تعمیر و نگهداری شما به شدت افزایش پیدا می‌کند.
  • بهداشت: از شایع‌ترین بیماری‌هایی که در استخرها شیوع دارند بیماری‌های قارچی و باکتریایی هستند. کاشی استخری رنگی مناسب استخر شما باید از مقاومت بالایی در برابر جذب باکتری، جلبک و کپک برخوردار باشد. همچنین کاشی استخری باید در نسبت به مواد شوینده قوی اسیدی واکنش نشان نداده و تغییر رنگ ندهد.
  • تثبیت رنگ: به طور معمول استخرهای در فضای باز و زیر تابش مستقیم خورشید قرار دارند. مناسب‌ترین کاشی استخری رنگی باید از ثبات رنگ برخوردار باشد زیرا در غیر این صورت رنگ آن محو شده و تغییر پیدا می‌کند.

کاشی استخری رنگی 

پرفروش‌ترین کاشی استخری رنگی در ایران سرام

کاشی استخری پرسپولیس: این نوع کاشی با جذب پایین آب، مقاومت خمشی بالا و مقاومت در برابر شوک حرارتی توانسته است به یکی از برترین کاشی‌های استخری رنگی تبدیل شود. از دیگر ویژگی‌های این محصول درجه یک می‌توانیم به لکه پذیری پایین و مقاومت در برابر مواد شوینده اشاره کنیم.

کاشی استخری گلدیس: از دلایل محبوبیت کاشی استخری رنگی گلدیس می‌توانیم به جذب پایین آب و در نتیجه خاصیت ضد یخ‌زدگی و همچنین استحکام خمشی بالا اشاره کنیم. کاشی استخری گلدیس از ثبات رنگ برخوردار است، یعنی در صورتی که در معرض نور خورشید قرار بگیرد به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی‌دهد.

کاشی استخری مرجان: این کاشی علاوه بر تنوع رنگ و اندازه، در برابر ضربه بسیار مقاوم است و به راحتی ترک نمی‌خورد. کاشی استخری مرجان همانند دیگر محصولات ایران سرام از ثبات رنگ برخوردار است و به مواد شوینده اسیدی واکنش نشان نمی‌دهد.

پرفروش‌ترین کاشی استخری رنگی در ایران سرام 

ایران سرام کاشی استخری رنگی

فروشگاه اینترنتی ایران سرام به عنوان یکی از معتبرترین عرضه کنندگان کاشی استخری رنگی قصد دارد محصولات درجه یک و منحصر به فرد موجود در بازار را با کمترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان به دست مصرف کننده برساند. از ویژگی‌های فروشگاه آنلاین ایران سرام می‌توانیم به درگاه پرداخت امن و همچنین نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ملی ثبت اشاره کنیم. برای دیافت مشاوره خرید و قیمت نصب کاشی استخری با ما تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه