Your cart is empty.
حقوق مشتریان

کاشی و سرامیک یکی از انواع مصالح ساختمانی هستند که اغلب از آن ها در داخل و نمای بیرونی ساختمان استفاده می شود و در سایز ها و ابعاد متفاوتی تولید می شوند که هر کدام از آنها کاربرد ویژه ای دارند. فروش اینترنتی و آنلاین کاشی و سرامیک در ایران، یکی از معتبرترین منابع برای تهیه ی این محصولات می باشد. البته در خرید و فروش های اینترنتی باید منشور حقوق مشتریان که برای خرید نیاز به اعتماد متقابل دارند، رعایت شود. مواردی که در این رابطه باید به آن توجه کنیم و رعایت شود به صورت زیر می باشد:

 1. مشتری می تواند این حق را داشته باشد که محصولات با کیفیت بالا را از ما دریافت کند.
 2. مشتری می تواند این حق را داشته باشد که در مقابل پرسش هایش، پاسخ هایی قانع کننده همراه با نگاهی دلسوزانه و مودبانه دریافت کند.
 3. مشتری این حق را دارد که از کارشناسان و متخصصان شرکت های فروش اینترنتی مشاوره و نیازهای لازم را دریافت کند.
 4. مشتری می تواند این حق را داشته باشد که از شرکت ها، خدمات و اطلاعات و سرویس های رایگان دریافت کند.
 5. مشتری می تواند از حق اظهار نظر در مورد کارآیی و کیفیت محصولات برخوردار باشد.
 6. مشتری این حق را دارد که طبق نیاز و بر اساس کارآیی و سلیقه ی خود، محصولات شرکت ها را انتخاب کند.
 7. مشتری حق اعتراض و انتقاد در نحوه ی فروش و پشتیبانی را به شرکت ها دارد.
 8. مشتری این حق را دارد که در صورت خسارت و یا هر گونه اشتباهی که از طرف شرکت فروش صورت گیرد از شرکت ها طلب خسارت کند.
 9. مشتری این حق را دارد که به طور مستقیم با مدیریت در ارتباط باشد.
 10. مشتری می تواند این حق را داشته باشد که از نحوه تحویل و زمان تحویل محصولات مطلع باشد.

اگر بخواهیم یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز فروش اینترنتی کاشی و سرامیک را معرفی کنیم که خدمات بالا را در اختیار مشتریان قرار میدهد، می توانیم شرکت بازرگانی ایران سرام را که سابقه بیشتر از 10سال در حوزه ی فعالیت و همکاری با کارخانه های مختلف و بزرگ را دارد، نام ببریم. این مجموعه دارای کارشناسان و افراد متخصص در زمینه کاشی و سرامیک می باشد که در کار خود بسیار خبره هستند و می توان از تجربه ی آن ها در این زمینه استفاده کرد و این مشاوران پاسخگوی افراد، شرکت های ساختمانی و فروشندگان می باشند. هدف اصلی مجموعه ی ایران سرام ارائه ی محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در جهت رضایت مشتریان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل کنید.

حقوق مشتریان

نمایندگی پس از فروش

کاشی و سرامیک که به صورت اینترنتی به فروش می رسد، باید دارای خدمات پس از فروش باشد تا بدین وسیله از حقوق مشتریان دفاع شود. مشتریان ممکن است بعد از نصب متوجه ایراد در کاشی و یا سرامیک که شامل مواردی چون لب پریدگی، نامتوازن بودن و عدم قرینگی، متفاوت بودن سایز، تفاوت در رنگ و ... شوند. به همین دلیل توصیه می شود که کارتن های محصول را تا پایان زمان نصب معدوم نکنید، تا در صورت نیاز بتوانید به نمایندگی و کارخانه تولید کننده مراجعه کنید.
کاشی و سرامیک که به صورت اینترنتی به فروش می رسد، مزیت هایی برای حقوق مشتریان دارد که نمی توان در فروش حضوری از آن ها بهره مند شد، که عبارتند از :

 1. صرفه جویی در زمان و جلوگیری از به هدر رفتن وقت.
 2. گاهی در خریدهای آنلاین می توان به قیمت عمده این محصولات را خریداری کرد و صرفه جویی مالی می شود.
 3. می توان از تنوع بالای این محصولات برخوردار شد.
 4. افرادی که محدودیت دسترسی به محل خرید این محصولات دارند، با خرید اینترنتی مشکل شان بر طرف می شود.
 5. خریدارانی که از مشخصات فنی این محصولات اطلاعی ندارند می توانند از طریق کارشناسان فروش آنلاین، به راحتی برای انتخاب بهترین کاشی و سرامیک اطلاعات لازم را کسب کنند.
Add comment

Iranceram

مجموعه بازرگانی ایران سرام با بیش از ده سال سابقه در زمینه همکاری با کارخانه جات معتبر و پخش انواع مختلف کاشی و سرامیک،افتخار دارد تا با بهره گیری از کارشناسان خبره خود و تجربه ی شناسایی بازارهای فروش مختلف، در خدمت تامین کنندگان، فروشندگان و شرکتهای ساختمانی مربوطه باشد.هدف اصلی ما ارائه ی محصولاتی با قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا و شرایط ویژه ی فروش، جهت رضایتمندی بیشتر مشتریان عزیز است که امیدواریم با تلاش هرچه بیشتر گامی در تحقق این امر مهم برداشته باشیم.به منظور سفارش محصولات و شرایط فروش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.