سبد خرید شما خالی می باشد.
کدام نوع کاشی استخری شیشه ای مناسب است

از اقدام صنعت شیشه با صنعت کاشی یک جدید با خصوصیات خاص با نام کاشی شیشه ای به وجود می آید

کاشی های شیشه ای نفوذ ناپذیراند  یعنی اینکه بسیار در برابر نفوذ آب به داخل آن ها مقاومت هستند  در حالی که زیبایی و انعکاس سطح را حفظ خواهند کرد و در برابر ویژگی های مختلف مقاومت بالایی دارند. کاشی ها ضد شبنم و یخ هستند و در مقابل گرما، مقاومت دارند.

کاشی های شیشه ای با مصالح پر کیفیت، نصب راه اندازی درست از مقامت بالا در برابر سرما و گرما و زیبایی منحصر به فرد برخوردار هستند.تنوع رنگ بندی و طبیعی بودن این کاشی ها نظر عموم مردم برای خرید را به خود جلب کرده است.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشی استخری و شیشه ای میتوانید به سایت ایران سرام مراجعه فرمایید.

کدام نوع کاشی استخری شیشه ای مناسب است

 

مناسب ترین روش نصب کاشی شیشه ای

خیلی مهم است که نصب کاشی شیشه ای  با دقت و به درستی صورت بگیرد. عدم نصب صحیح این نوع کاشی در دراز مدت به مشکل ها و هزینه های اضافی منجر خواهد شد.  کاشی شیشه بسیار مقاوم، منحصربفرد و باکیفیت است اما امکان دارد منازعه های زیادی را برانگیزد. بسیاری از کسانی که کار نصب کردن کاشی ها را انجام می دهند، حتی آنهایی که دهها سال تجربه دارند با خرابی ها و خرد شدن های بی دلیل کاشی شیشه مواجهه می شوند. این اتفاقات گاها قبل از تمام شدن کار نصب کردن کاشی ها اتفاق می افتد.

 خراب شدن و شکستن کاشی شیشه بی دلیل نیست. گاهی این اتفاق به دلیل عدم نصب صحیح، عدم به کار بردن دوغاب مناسب و ایجاد فشارهای ذخیره ای، عدم فرآیند درست ساخت کاشی و غیره به وجود می آید وگرنه خود کاشی شیشه بسیار مقاوم و شیک است. زیبایی این نوع کاشی فریبنده و دلخواه است.

 

کدام نوع کاشی استخری شیشه ای مناسب است

 

مصالح مناسب برای کاشی شیشه ای 

کاشی شیشه ای در یکی از چهار دسته قرار می گیرد: ذوب، ریخته گری، ترکیبی از آن دو یا شیشه های با روکش کم درجه حرارت، همه تا حدودی به اجزای با کیفیت برای یک محصول نهایی با دوام متکی هستند. مواد درجه پایین می توانند منجر به کاشی شوند که بیشتر مستعد خرابی هستند.روش ذوب شده از لایه های شیشه ای استفاده می کند که تا زمان ترکیب شدن، کوره می شوند. این لایه بندی می تواند جلوه بصری قابل توجهی در کاشی شیشه ایجاد کند.

بهتر است کاشی را از مواد درجه یک تهیه کرد. بسیاری از تولیدکنندگان این کار را انجام می دهند. اگر چنانچه یک تولیدی کاشی، گالری ها و ویژگی های هر نوع کاشی را به درستی در اختیار شما بگذارد، بهتر است که تمام ویژگی ها را به دقت چک بکنید.

کدام نوع کاشی استخری شیشه ای مناسب است

 

صرف نظر از روش تولید، کلیه مواد باید با یکدیگر سازگار باشند اما این امر به ویژه برای محصول ساخته شده با فرآیند ریخته گری، بسیار مهم است زیرا شامل دوباره گیری و ترکیب شیشه های از قبل ساخته شده است. اگر اجزای دارای سرعت و درجه انبساط مختلفی باشند، کاشی با گذشت زمان شکننده می شود. ناکس توضیح می دهد: "این بسیار مهم است که همه مواد اولیه دارای ضریب انبساط یکسان و ویسکوزیته مشابهی باشند که با هم کار کنند."

 برای اطلاعات بیشتر و کسب اطلاعات با بهترین کیفیت ها می توانید به سایت ایران سرام مراجعه کنید.

نوشتن دیدگاه